Dünyanın En Uzun Peyniri Foodex’de

Türkiye ve dünyanın dört bir yanından sektör profesyonellerini İzmir’de ağırlayan FOODEX 2014 Gıda ve Gıda Teknolojileri Fuarı büyük ilgi görüyor.Organizasyon kapsamında dünyanın en uzun burgu peyniri ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. Peynirin sunumuna yardımcı olan ziyaretçiler program sonunda ürünün tadına vardı.

Gençiz Fuarcılık’ın sektör işbirliği ile İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda düzenlediği FOODEX 2014 Gıda ve Gıda Teknolojileri Fuarı yerli ve yabancı binlerce sektör profesyoneli ilgi gösteriyor. Hedef Pazar ülke olarak seçilen yabancı alım heyetleri özel programlarla fuarı ziyaret ediyor. Katılımcılar organizasyon kapsamında yaptıkları etkinliklerle rakiplerinin bir adım önüne geçecek çalışmalara imza atıyor.

Muratbey Peynirleri firması dünyanın en uzun burgu peynirini farklı bir sunumla sektör profesyonellerinin beğenisine sundu. Maksat Sanat Merkezi, Yetenek Sizsiniz Türkiye "Sayıl ve Okan" farklı kostümleriyle burgu peynirini stand koridorlarındaki ziyaretçilerin tutmasını sağladı. Ziyaretçiler ve burgu peynirinden oluşan zincir 250 metreye ulaştı. İzmir’in ilk gıda fuarında önemli bağlantılara imza attıklarını belirten firmanın Satış ve Pazarlama Müdürü Eray Boyacıoğlu, “Geçtiğimiz yıl 200 metrelik dünyanın en uzun burgu peynirini yapmıştık. Fuar kapsamında bu uzunluğu 250 metreye yükselttik. Hiç kopartmadan bu sunumu yapmamıza destek olan ziyaretçilerimize ve Maksat Sanat Merkezine teşekkür ediyorum”dedi.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER FOODEX 2014 Gıda ve Gıda Teknolojileri, Gençiz Fuarcılık, İzmir Uluslararası Fuar Alanı, Muratbey Peynirleri, Eray Boyacıoğlu, Maksat Sanat Merkezi