Doğrucan Mobilya 2015'in İlk Mağazasını Manisa'da Açıyor

Doğrucan Mobilya, Ege bölgesindeki yatırımlarına bir yenisini ekleyerek 11'inci mağazasını Manisa'da açıyor.İzmir merkezde başlayan şubeleşme çalışmalarını geçtiğimiz yıllarda Aydın, Denizli ve Salihli'ye taşıyan Doğrucan Mobilya, Manisa'daki ilk mağazasını 26 Şubat Perşembe günü hizmete sunacak.

Yeşilova'da 300 metrekarelik bir mağazayla hizmete başlayan ve yeni açılacak Manisa şubesiyle birlikte 11 mağaza ve 160 personelle hizmet veren Doğrucan Mobilya, kalite ve güven odaklı hizmet anlayışıyla sektörde emin adımlarla büyüyor.

Bir evin tüm ihtiyacını karşılayacak geniş bir ürün yelpazesi sunduklarını söyleyen Doğrucan Mobilya Genel Müdürü Reşat Hacıoğlu, yıllardır müşterilerine kaliteyi uygun fiyata sunmak için çalıştıklarını, ulaştıkları noktada bu felsefenin önemli rol oynadığını söyledi.

İzmir, Denizli, Aydın, Salihli'nin ardından, hizmet ağını Manisa'ya da ulaştırdıklarını kaydeden Hacıoğlu, “Manisa bizim için çok önemli bir pazar. Bize o bölgeden yoğun talep geliyordu. Hizmeti Manisalılar'ın ayağına götürmek istedik. İbrahim Gökçen Bulvarı üzerinde yer alan bin metrekarelik mağazamızla Doğrucan kalitesini Manisalılar'la buluşturuyoruz. Doğrucan olarak yüksek montanlı ürün satın alımları ve güçlü çözüm ortaklarımız sayesinde kaliteyi uygun fiyata sunabiliyoruz. Bizim için öncelik, müşteri memnuniyetini sürekli hale getirmektir” diye konuştu.

Yeni ev kurmaya hazırlanan ve evini yenilemek isteyen kişilere yönelik ürünleriyle yıllardır yoğun ilgi gördüklerini kaydeden Reşat Hacıoğlu, toplamda 14 bin metrekarelik teşhir alanıyla İzmir'deki en geniş showroom kapasitesine sahip olduklarına dikkat çekti.

Ürünlerin servis ve montaj hizmetlerini de ücretsiz sunduklarını dile getiren Hacıoğlu, 2 yıl tam ve 5 yıl da bakım olmak üzere 7 yıllık garanti hizmeti verdiklerini dile getirdi.

Doğrucan Mobilya'nın güçlü bir marka olduğunu ve kendilerine yönelik bayilik teklifleri geldiğini de kaydeden Reşat Hacıoğlu, öncelikle Ege Bölgesi'ndeki yapılanmayı tamamlamak istediklerini, daha sonra farklı bölgelere açılma yönündeki fırsatları da değerlendireceklerini sözlerine ekledi.

Manisa'da açılışa özel indirimler sunacak

Doğrucan Mobilya'nın 11'inci mağazası olan Manisa şubesinin açılışına özel, yüzlerce üründe
31 Mart tarihine kadar özel indirimler sunacaklarını hatırlatan Reşat Hacıoğlu, “Tüketicilerimizi, bu önemli fırsattan yararlanmaya davet ediyoruz” dedi.

2015'te yüzde 30 büyüme hedefi...
Doğrucan Mobilya'nın istikrarlı bir şekilde sektördeki gelişimini sürdürdüğünü kaydeden Hacıoğlu, 2014 yılında yüzde 30 büyüme kaydettiklerini, 2015 yılında da aynı oranda büyüme hedefi belirlediklerini vurguladı. İzmir'de Balçova ve Ege Bölgesi'nde de Balıkesir için yeni yatırımlar yapmak istiyoruz. Bu yıl içinde web sitemizi de güncelleyerek online satışa geçmeyi planlıyoruz. Böylece Doğrucan ürünlerini kargo yoluyla Türkiye çapındaki yeni müşterilerimizle buluşturacağız” ifadesini kullandı.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Doğrucan Mobilya, Doğrucan Mobilya manisa, Doğrucan Mobilya şubeleri, mobilya mağazaları, Reşat Hacıoğlu