Denkta İzsiad’ın Konuğu Oldu!

İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği'nin (İZSİAD) geleneksel iş, siyaset ve sanat dünyasının önemli isimlerini konuk ettiği "İş Dünyası Paylaşıyor" başlıklı toplantı yapıldı.Bu toplantıda konuk olan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Başbakan Yardımcısı ve Ekonomi, Turizm Kültür ve Spor Bakanı Serdar Denktaş ile Kaya İzmir Thermal& Convention’da bir araya geldi.

İZSİAD'ın toplantısına katılanların tek tek sorularını yanıtlayan KKTC Başbakan Yardımcısı ve Ekonomi, Turizm Kültür ve Spor Bakanı Serdar Denktaş yaptığı konuşmada İzmirli işadamlarını yavru vatana yatırıma çağırdı. Türkiye'nin dünya devi bir ülke olduğunu ancak elindeki bu gücü kullanamadığını belirten Serdar Denktaş, "Çözüm olsun ya da olmasın 10 yıl sonraki KKTC, bugünkü Kıbrıs gibi olmayacak. Bugün yatırım yapanlar, büyük fırsatlar elde edecek. Çözüm olsa da olmasa da Ada açılacak. Kıbrıslı Rum'dan çok daha büyük bir fırsata sahibiz. Bunu kullanamazsak, bunu yaratacağı fırsatları şimdiden görüp değerlendiremezsek bu bizim ayıbımız olacak" dedi.

Gecenin sonunda yanıtlayan KKTC Başbakan Yardımcısı ve Ekonomi, Turizm Kültür ve Spor Bakanı Serdar Denktaş’a İZSİAD Başkanı Hasan Küçükkurt tarafından plaket takdim edildi.

 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER izsiad, izsiad hakkında, serdar denktaş, hasan küçükkurt, izmir sanayici ve işadamları derneği, kaya termal otel, izmir oteller, izmir termal oteller, izmir en iyi oteller, denkta, denkta nedir