Damatlar Hikmet Alcan İle Artık Daha Şık

Herkesin yanlış bildiği birkanıvar; damatlıkseçimi gelinlik seçimine göre hiçte daha kısa sürmüyor; daha basitte değil ama bir o kadar da zevkli ve güzel bir süreç.Damatlık deyip geçmeyin Hikmet Alcan özel dikim bir damatlık setinde tam 12 parça ürün var;

Ayrıca damat giydirme hizmeti de var. Düğünden önce başlayan ve aşama aşama devam eden busüreç düğün günü geldiğinde özel bir ekip damadı asiste ediyor ve giydiriyor. Fotoğraf çekimi ile beraber damadı özel olarak ekip giydiriyor.

Özel Dikilmiş bir Damatlığın hangi süreçlerden geçerek hazırlandığını Hikmet Alcan dan damatlık diktiren birine sorabilirsiniz,yada böyle bir tanıdığınız yokise biz size tüyoları verelim. Gözünüzde büyütmeyin çünkü Hikmet Alcan da çok keyifli ve kolay.

Kafanızda bir fikir olmasına gerek yok çünkü sizin sosyal yaşamınıza ve bulunduğunuz ortama göre düğününüzde ne giymeniz gerektiği profesyonel bir ekip tarafından size seçeneklerle sunularak anlatılıyor; sonrasında dünyaca ünlü kumaşlardan seçim yapılıp adınıza özel hazırlanan kalıplarla prova ve dikim aşamasına geçiliyor. Aldığınız bu hizmet sonrası artık size ait bir dosya oluşturuluyor, sonraki alışverişlerinizde de sizinle özenle ilginelip tüm kıyafetlerinizin örnekleri tek tek arşivleniyor.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER hikmet alcan, erkek giyim, izmir erkek giyim mağazaları, izmirde erkek giyim, erkek modası, damatlıklar, damatlık takımlar, en iyi damatlıklar, izmir damatlık yapan firmalar, izmir erkek giyim