Damat Tween İzmir Mağazasında Görkemli Yılbaşı Partisi

Türkiye perakende sektöründe mağazalaşarak büyüyen Orka Holding, 2013 sonu itibari ile Ege Bölgesi genelinde mağaza sayısını artırarak hızla büyümeye devam ediyor.Şık, kaliteli ve inovatif erkek koleksiyonlarıyla Tükiye’nin en çok tercih edilen ve sevilen markaları arasında yer alan Orka Holding, yeni yıl özel partisiyle İzmirlilerle buluştu.

İzmir Alsancak DAMAT TWEEN mağazasında, Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu ve eşi Ahu Orakçıoğlu, Orka Holding Genel Koordinatörü Osman Arar ve PR Yöneticisi Müzeyyen Yalçın’ın ev sahipliğinde gerçekleşen çok özel davet cemiyet, siyaset ve iş dünyasının saygın isimlerini bir araya getirdi. Yoğun ilgi gören yeni yıl partisi, pasta kesme töreniye başlarken davetliler DAMAT marka erkek takım elbisesiyle dikkat çeken DJ Levent Özbaydugan’ın müzikleri eşliğinde keyifli zaman geçirdi.

Tasarım ve kumaş kalitesinde inovasyona önem verdiklerini belirterek özel fit kalıplar ve yenilikçi kumaş üzerine yoğunlaştıklarını vurgulayan ORKA Holding Genel Koordinatörü Osman Arar, “İzmir’in çok özel, kaliteye, kalıba, dikişe önem veren bir müşteri portföyü var ve biz her fırsatta müşterilerimizi memnun etmek için yenilikçi koleksiyonlar tasarlıyoruz, özel projeler geliştiriyoruz” açıklamasını yaptı.

Rıza Akça, Emre Kızılıgüneşler, Jack Eskinazi, Hakan Pehlivan, Ertan Kayıtken, Vedat Zor, Melis Türkoğlu, Süleyman Doğan ve Volkan Severcan gibi isimlerin yer aldığı davette Süleyman Orakçıoğlu ve Ahu Orakçıoğlu tüm konuklarla birebir ilgilendi.

2013 yılını yüzde 23 büyüme ile kapattıklarını vurgulayan ORKA Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu “Bugün ulaştığımız noktada 170 yurt içi, 50 yurt dışı ve 2 internet mağazamız olmak üzere toplam 222 mağazaya ulaşmış durumdayız. 2014 yılında yüzde 25 büyüme hedefliyoruz. En önem verdiğimiz pazarlardan biri Rusya. 10 yeni mağaza açılışı için start verildi” açıklamasını yaptı.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER orka holding, damat tween izmir, süleyman orakçıoğlu, ahu orakçıoğlu , osman arar, müzeyyen yalçın, DJ Levent Özbaydugan, Rıza Akça, Emre Kızılıgüneşler, Jack Eskinazi, Hakan Pehlivan, Ertan Kayıtken, Vedat Zor, Melis Türkoğlu, Süleyman Doğan, Volkan Severcan, izmir tekstil, damat tween haberler, en iyi erkek giyim mağazası, izmir erkek giyim mağazaları