Control4'ten Hayatı Kolaylaştıran Çözümler!

Akıllı Ev & Otomasyon Teknolojileri alanında sektöründe lider Control4 Key Otelde düzenlediği bayi toplantısı ile yeni ürünlerini tanıttı.Sınırsız marka bağımsızlığı ve yüksek entegrasyon gücüyle bugüne kadar dikkatleri üzerine çeken Control4’da yaşamı kolaylaştıran yeni senaryo anahtarları büyük beğeni topladı. Multi media ailesine eklenen Music Bridge aracılığıyla telefon,tablet veya bilgisayarınızda bulunan müziklerinizi basit ve zarif bir şekilde yaşam alanınızda keyife dönüştürebilirsiniz.

Türkiye genelindeki güçlü kadrosu ve yetkin bayi ağıyla müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmayı ilke edinen Control4 projelere hız kesmeden devam ediyor. Control4 Satış Direktörü Serkan Ünal, “Ben değil Biz olmayı biliyorsanız başarı sizinle geliyor. Bayilerimizin birbirine destek olduğu üretken bakış açısı Control4 da başarıyı, sonuç odaklı adımlarda müşterilerimizde memnuniyeti arttırıyor. Control4 Türkiye olarak geride bıraktığımız 2012 yılındaki iş hacmini 5 kat arttırdık. Gücünü Dünyaya kanıtlamış Control4 markasını Türkiye operasyonu olarak doğru organizasyon ve proje odaklı çözümlerimizle çarpıcı kılıyoruz.” dedi.

Türkiye’deki prestijli projelerin tercihi Control4 sunduğu avantaj ve ayrıcalıklı çözümleriyle ses getirmeye devam ediyor.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Control4, key otel, key otel nerede, izmir oteller, izmir en iyi oteller, izmir lüks oteller, Akıllı Ev Otomasyon Teknolojileri , Akıllı Ev Otomasyon Teknolojileri firmaları, Control4 nedir, Control4 firması hakkında