CNR Avrasya Boat Show’una 5 günde 50 Bin Ziyaretçi!

Her yıl ziyaretçi akınına uğrayan CNR Avrasya Boat Show’da bu yıl da yoğun ilgi görüyor. 14 Şubat’ta VIP açılışıyla başlayan fuarı, 5 günde 50 bin kişi ziyaret etti.CNR EXPO Yeşilköy’de 14 Şubat tarihinde VIP açılışı yapılan CNR Avrasya Boat Show, ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi görüyor. 100 bin ziyaretçi hedefiyle kapılarını açan fuar, 5 günde 50 bin kişi tarafından gezildi. 

Ünlü iş adamları ve oyuncuların da ilgi gösterdiği fuarı bugün Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı MüsteşarYardımcısı Suat Hayrı Aka, Denizcilik Müsteşarlığı İstanbul Bölge Müdürü Cemalettin Şevli, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Kıyı Yapıları ve Tersaneler Genel Müdürü Hızır Reis Deniz ziyaret etti.

Pozitif Fuarcılık tarafından, Deniz Endüstrisini ve Denizciliği Geliştirme Derneği (DENTUR) desteğinde düzenlenen fuara, çok sayıda ülkeden ziyaretçi katılım gösterdi.

Fuar, 23 Şubat tarihine kadar açık kalacak.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER cnr fuarcılık, boat fuarı, ikinci en büyük tekne ve bot fuarı, istanbul tekne ve bot fuarı, istanbul fuarcılık, boat show, boat show nerede, boat show ne zaman bitiyor