Clinic A Plus Son Teklonoji Cihazlarını Tanıttı

Dermatolojik Hastalıklar Lazer ve Kozmetik Uygulamalar Özel Sağlık Hizmetleri Clinic A Plus, Beyond otel de düzenlenen yemekli basın toplantısında Magnum Silgi Lazer ve Aerosonic cihazını uygulamalı olarak tanıttı.İZMİR’in Alsancak ve Bostanlı semtinde dermatolojik hastalıklar, lazer ve kozmetik uygulamalar ile özel sağlık hizmetleri veren Clinic A Plus Polikliniği son teknoloji cihazları ve deneyimli kadrosuyla, güzellik ve estetik konusundaki beklentileri karşılıyor. Alanında teknolojik ve uygulamalı gelişmeleri yakından takip ederek İzmir’de öncü olan Clinic A Plus Alsancak Beyond otel de düzenlediği ögle yemeğinde basın mensuplarına uygulamalı olarak Aerosonic cihazı ve Magnum-Silgi Lazeri tanıttı.

"Bilimi Keşfet, Sihiri Yakala" sloganıyla, kişiye özel hizmet sunan Clinic A Plus hastane ortamından uzak ferah bir yapıda hizmet vererek, gençleşme-yenilenme programları, cilt bakımı-leke giderici uygulamalar, epilasyon programları, vücut şekillendirme, selülit, cilt terapi programları ile hizmetleri sunuyor. Uzman kadrosuyla Clinic A Plus, pazar hariç her gün 09.00-19.00 saatleri arasında randevu sistemiyle hizmet veriyor.

Düzenlenen tanıtım toplantısında, katılımcılara uygulamalı olarak bilgi veren Dr. Ömer Buhşem ve Clinic A Plus Doktoru Hale Güler, yıllarca görüntüleme sisteminde kullanılan ultrasonun estetikte de devrim yarattığını vurguladı. Gebelikte bebeğin gelişim takibinde güvenliliğini kanıtlamış olan ultrason; sistemi non-invaziv estetik uygulamalarda ki kullanımda ayrıcalıklı bir avantaj sunuyor.

Sorunlu bölgelere gönderilen dual etkili düşük frekanslı ultrason dalgalarının derin yağ tabakalarında oluşturduğu enerji micro buble zincirini başlatıyor.Patlayan bubleların yarattığı ikincil şok dalgaları yağ hücreleri arasındaki bağları kopartıyor.Hücre zarını zayıflatıp böylece istenmeyen fazla yağlar parçalanıp vücudumuzdan boşaltım sistemiyle atılıyor.Boşaltım sistemine cihazdaki vakumlama tarafından gönderiliyor.

Özellikle karın,bel,love handle,göbek,basen,sırt ve kol bölgelerine yerleşmiş yağlardan başarılı bir şekilde kurtulmayı sağladığını belirten Dr.Ömer Buhşem, ‘’Bu cihazla; yağ hücreleri üzerine lipolitik etkili bir takım mezoterapi ürünlerini de iğnesiz ve acısız transdermal ürün yedirme sayesinde yağ tabakasına ulaştırabiliyoruz.
Ayrıca derin tabakalarda üretilen yüksek enerji, yaşlanma karşıtı elastin ve kollajen oluşumunu tetikler.Böylece ince kırışıklıklar azalır, sarkmış derinin toparlanması sağlanır.Hızlı-etkili-güvenli ağrısız bir tedavi yöntemidir.Uygulama protokolleri kişiye özel olmakla birlikte 10-15 seans arasında değişir haftada 2 yada 3 kez uygulanabilmesi öneriyoruz’’ dedi.

20 yılı aşkın süredir tıp alanında tedavi amaçlı kullanılan lazer cihazlarının estetikle buluşmasını da anlatan Dr.Ömer Buhşem ve Clinic A Plus Doktoru Hale Güler, tedavide kullanılar Magnum-Sigi lazerin derideki pigment moleküllerine saniyenin milyarda biri hızıyla atış yapabilen ağrısız emniyetli bir yöntem olduğunu belirtti.

Cildimizdeki lekelenme problemlerinde, genişlemiş gözeneklerde cilt yağını dengeleyerek acneli ciltlerdede tedavi amaçlı kullanılan Magnum Silgi laerin Dövme çıkarma ve çillerde etkili olduğunu vurguladı.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER clinic a plus, clinic a plus nerede, dermatoloji haberleri, dermatoloji hakkında, izmir dermatolojik tedavi yapan yerler, izmir güzellik merkezleri, izmir dövme silen yerler, çili silin yerler, izmir en iyi güzellik merkezleri, son teknoloji ile çalışan güzellik merkezleri