HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 20 Mart 2017

"Çiftçimizin Öneri ve Görüşleri Bize Yol Gösteriyor"

Magazinizmir
2016 yılının en başarılı bayisi seçilen Erkunt Traktör Gaziantep Yetkili Satıcısı Alpaslan Ticaret'in yeni yapılan plazasının açılışı için Gaziantep'te düzenlenen törene katılan Erkunt Traktör Yönetim Kurulu Başkanı Zeynep Erkunt Armağan, "Çiftçimizin öneri ve görüşleri bize yol gösteriyor" dedi.

Erkunt Ailesi’ne Mayıs 2015'te katılan ve gerçekleştirdiği tarla gösterileri, düzenlediği diğer saha etkinlikleriyle kısa sürede adından söz ettirmeyi başaran Alpaslan Ticaret, müşteri memnuniyetini artırmak, satış süreçlerindeki kaliteyi yükseltmek ve çiftçilere daha iyi hizmet verme yolundaki çalışmalarına ivme kazandırdı.

Alpaslan Ticaret Yetkilisi Mesut Alpaslan, sektöre yön veren bir markayı Gaziantep’te temsil etmekten ve Erkunt Ailesi'nin bir parçası olmaktan gurur duyduklarını söyledi.
Açılış töreninde konuşan ve dünyadaki ilk kadın traktör üreticisi unvanını elinde tutan Erkunt Traktör Yönetim Kurulu Başkanı Zeynep Erkunt Armağan da, "Bugün çok güzel bir organizasyon ile bizleri bir araya getiren Gaziantep Yetkili Satıcımız Alpaslan Ticaret’e çok teşekkür ederim. Gaziantep, Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin en büyük, Türkiye'nin ise 6'ncı büyük şehri. Ekonomik yapısı, turizm potansiyeli ve büyükşehir statüsüyle parlayan bir yıldız. Coğrafi yönden GAP'ın giriş kapısı olarak, sanayi ve ticari hacmiyle de GAP kalkınmasında temel teşkil eden en önemli şehirlerden birisi olan Gaziantep, tarımsal faaliyetlerde de bölgenin öncü şehirlerinden biri" diye konuştu.

Erkunt, Büyüyen Bir Aile

"Bu güzel ve önemli şehre, Erkunt Traktör Yetkili Satıcısı Alpaslan Ticaret’in yürüttüğü faaliyetleri bizzat görmek için geldim" diyen Zeynep Erkunt Armağan sözlerini şöyle sürdürdü: "Mesut Bey ve ekibinin çiftçi dostlarımıza daha iyi hizmet vermek için gerçekleştirdiği çalışmaları gönülden tebrik ediyorum. Her zaman söylediğim gibi Erkunt, fabrika - yetkili satıcı - yetkili servis ve çiftçiden oluşan ve giderek büyüyen bir aile. Aile fertlerimizin her birisinin düşüncesi ve görüşü bizim için çok değerli.

Çiftçimizden gelen görüşler bize ihtiyaçları anlatırken, bayi ve servislerimizden aldığımız önerilerle de daha doğru ürünü ortaya çıkartma çalışmalarımız, kurulduğumuz günden beri sürüyor. Her zaman “birlikte kuvvet doğar” sözüne değer verdim. Bugün Erkunt’un ulaştığı noktaya bakarak da birlikte karar almanın ve birlikte ilerlemenin ne kadar isabetli olduğunu gördüm. Ne güzel bir aile olduğumuzu bu vesileyle bir kez daha görmek beni çok duygulandırdı. Bizi sıcacık karşılayan bu güzel şehrin güzel insanlarına gönülden teşekkür ederim" dedi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN