Çeşme’nin farkını Boyalık Beach Otel’de Yaşayın

Çeşme’nin en güzel plajlarından Boyalık Koyu’nda hizmet veren 5 yıldızlı Boyalık Beach Otel, misafirlerine keyifli tatil sözü veriyor. ‘Çeşme’nin farkını bizimle doyasıya yaşayın’ sloganı ile 2 sezondur misafirlerine en iyi hizmeti sunan Boyalık Beach Otel, 120 metre uzunluğundaki mavi bayraklı ince kum plajı ile de deniz keyfini en güzel şekilde yaşatıyor. Restoranları, barları, yüzme havuzları, sağlıklı yaşam merkezi, termal suyu ile dinlenmek ve dinç kalmak isteyenlere sonsuz olanaklar sunan Boyalık Beach Otel, eğitimli ve uzman kadrosu ile de müşteri memnuniyetinde ön sıralarda yer alıyor.

Tadına doyulmaz tatil

Çeşme’de güzel anılarla dolu bir tatil yaşamak isteyen herkese kapılarının açık olduğunu ifade eden Boyalık Beach Otel Müdürü Orhan Belge, dünyanın en güzel beldelerinden biri olan Çeşme’nin farkını yaşatmaya söz verdiklerini söyledi. Çeşme’nin en güzel koylarından biri olan Boyalık’ta yer alan otellerinin 120 metre mavi bayraklı plaja sahip olduğunu dile getiren Belge, “Mavi bayrak sertifikamızı kısa süre önce aldık. Mavi Bayrağımız plajımızda dalgalanıyor. Bu plaja ilk kez mavi bayrak ödülünü kazandırdık. Çeşme’de mavi bayraklı 9 plajdan biriyiz. Çeşme’de deniz-kum ve güneş keyfi yaşamak isteyenler için en doğru adres olduğumuzu düşünüyoruz. Bizi tercih eden misafirlerimize doyamayacakları bir tatil sunacağımızın garantisini veriyoruz” dedi.

Spor ve sağlık
Geçen yıl kapılarını açan Boyalık Beach Otel’de güleryüzlü ve kaliteli hizmet sunduklarını, müşteri memnuniyetini esas aldıklarını anlatan Belge, şöyle konuştu: “Tesisimiz 600 yatak kapasiteli. Odalarımızda her türlü konfor bulunuyor. Toplamda 5 havuzumuz var. Bunların ikisi açık ve kapalı termal havuz. 110 ila 300 kişi kapasiteli 4 farklı toplantı ve çok amaçlı salonumuz bulunuyor. Yıl boyunca düğün ve catering hizmetleri veriyoruz. Araç Kiralama, bayan ve erkek kuaförü market, fotoğrafçı hizmetlerimiz yer alıyor. Bebek bakımı, oda servisi, su sporları, animasyon programlarımız, ücretsiz internet hizmetimiz mevcut. Sağlıklı yaşam bölümü ve termal merkezimiz yıl boyunda açık. Kişiye özel hazırlanan programlarımızla Sağlıklı yaşam bölümümüzde misafirlerimize sağlıklı bir dünya sunuyoruz” diye konuştu.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Çeşme, boyalık beach, keyifli tatil, izmir, tatili nerede yapmalı, sağlıklı tatil, ucuz tatil, mavi bayraklı tatil, deniz keyfi, restorant, bar, Orhan Belge, basın bülteni.