Çalışanların Mutluluğu Başarıyı Getiriyor

Türkiye İnsan Yönetimi Derneği (PERYÖN) Ege Şubesi tarafından bu yıl 12'ncisi düzenlenen İnsan Yönetimi Zirvesi, renkli oturumlara ev sahipliği yaptı."Lades Olmam! Çünkü Mutluluk Aklımda" temasıyla sunulan zirveye, kamu ve özel sektör temsilcilerinin yanı sıra; çok sayıda sivil toplum kuruluşu da katıldı.
Türkiye Kalite Derneği (KalDer) İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Osman Ünal'ın başkanlığını yaptığı "İş Hayatımızda Mutluluk, Hayatta Mutluluk" oturumuna, Tijen Mergen, Aylin Algun, Müge Çevik ve Umut Kısa da konuşmacı olarak katıldı. İş yaşamında mutluluk konusunun masaya yatırıldığı zirvede konuşan KalDer İzmir Şubesi Yönetim kurulu Başkanı Osman Ünal, mutluluğun başarıyı tetikleyen ana faktörlerden biri olduğunu söyledi.

Mutluluğu kalite açısından yorumlayan Osman Ünal, KalDer olarak kaliteyi bütüncül bir yaklaşımla ele aldıklarını ve iş yerindeki mutluluğun kaliteyi ve başarıyı beraberinde getirdiğini ifade etti. Osman Ünal, “Kaliteyi layıkıyla benimseyen kurumlar, iş yaşamında daha etkin ve başarılı. Kaliteyi her alanda uygulayan kurumlarda çalışanlar daha mutlu, kurumlar da daha başarılı. Çalışanların mutluluğu başarıyı da beraberinde getiriyor. Bununla birlikte, kalite kavramının içselleştirildiği kurumlardaki çalışanların işyerindeki mutluluğu, onların sosyal yaşamlarını da olumlu anlamda etkiliyor ” dedi.


Panel sonrasında, PERYÖN Ege Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Kalaycıoğlu, konuşmacılara teşekkür plaketi verdi.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Kalite Derneği izmir, izmir Kalite Derneği, Osman Ünal, Tijen Mergen, Aylin Algun, Müge Çevik, Umut Kısa, Serdar Kalaycıoğlu