Business Cup’a Görkemli Gala

4 ilde iş dünyasının devlerinin rekabetini yeşil sahaya taşıyacak olan Business Cup 2014’ün İzmir kura çekilişi, Cenevre’yi aratmayan atmosferiyle Ege Palas Hotel’in toplantı salonunda gerçekleşti.Şirketlerin futboldaki zirvesi Business Cup, İzmir’de gerçekleştirilen kura gecesiyle 2014 sezonuna resmi startı verdi. İstanbul, Ankara, İzmir ve Konya’da toplam 85 şirket arasında 25 Mayıs’a kadar sürecek olan mücadeleler sonucunda illerini şampiyon tamamlayan şirketler, 1 Haziran 2014 tarihinde diğer il şampiyonlarıyla birlikte Business Cup Türkiye Final-Four mücadelesinde ter dökecek.
Şampiyona İtalyan El Yapımı Kupa
Katılımcı şirketlerin, en az 2 aylık sigortalı çalışanlarını oynatabildikleri Business Cup Futbol Ligi'nde Türkiye Şampiyonu olacak takım ise İtalya’da özel olarak üretilen 1 metre boyundaki el yapımı Business Cup 2014 Şampiyonluk Kupası’nın sahibi olacak. Her maçın ilginç kareleri, Hd kalitede geniş özeti, oyuncuların istatistikleri ile maç öncesi ve sonrası basın toplantıları www.businesscup.com.tr adresinde yayınlanacak.
İzmir Şirketleri Çok İddialı
İzmirli şirketlerin gruplara ayrıldığı İzmir bölgesi kura çekilişinde katılımcı 20 şirketin üst düzey yöneticileri yer alırken, takımların tanıtıldığı videolarda şirketleri adına konuşan yetkililerin verdikleri demeçler oldukça iddialıydı. Ünlü antrenör Ümit Kayıhan’ın yorumlarıyla renk kattığı gecede, kura çekiminin başladığı andan itibaren heyecan bir kat daha arttı. Kuraların çekilmesinin ardından puan hesapları yapmaya başlayan teknik heyetler, maçların başlayacağı Pazar gününü beklemeye koyuldular. İzmir’deki müsabakalar Pazar günleri Alsancak’taki İsmail Sütçü Spor Halı Saha tesislerinde oynanacak.


 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Business Cup’a Görkemli Gala, Business cup, ege palas otel, iş dünyası, cenevre, magazin izmir iş haberleri, izmir magazin, magazinizmir gündem