Boyalık Beach'e Almanya'dan Tam Not

Yerli tatilcilerin İzmir’deki ilk tercihlerinden birisi Boyalık Beach Hotel, yeni sezon için Avrupalı turistlere odaklandı.Dünyanın dört bir yanında düzenlenen turizm fuarlarına katılarak adeta bir turizm elçisi gibi çalışan Boyalık Beach Hotel Çeşme’nin yöneticileri, Almanya’nın Berlin şehrinde düzenlenen ITB Berlin 2016 – Berlin Turizm Fuarı’na katılarak Avrupalılara Çeşme’yi anlatıyor. Çeşme Turistik Otelciler Birliği, Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği ile Çeşme Esnaf Odası yöneticilerinin de yer aldığı Fuar’da Çeşme’nin güzellikleri sunuldu.

Avrupalılar Türkiye - Rusya Krizini Fırsat Bildi

Hafta sonuna dek sürecek fuarın açılış gününde çok sayıda Alman ve Avrupalı katılımcıya ulaştıklarını belirten Boyalık Beach Hotel Genel Müdürü Orhan Belge, Avrupalıların özellikle Rusya ile Türkiye arasında yaşanan siyasi gerginliklerin kendileri için bir avantaj olduğunu söyledi.

Çeşme'nin Konumu Her Zaman Farklı

Çeşmeli otelciler olarak her şey dahil sisteminden ziyade yüksek gelir grubuna hitap ettiklerinin altını çizen Belge, "Burada yaptığımız ikili görüşmelerimizde kaliteli hizmet bekleyen turist beklediğimizi anlatıyoruz. Burada özellikle Almanya, Fransa, Hollanda ve İngiltere’den gelen turizm acenteleriyle görüşmelerimiz oldu. Yaptığımız her görüşme, her anlaşma Türkiye’nin dış dünyadaki algısına bir artı olarak yazılacağını biliyoruz ve çalışmalarımızı bu yönde sürdürüyoruz" diye konuştu.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Boyalık Beach Hotel İzmir, İzmir Boyalık Beach Hotel, Çeşme Turistik Otelciler Birliği, Çeşme Esnaf Odası, 2016 – Berlin Turizm Fuarı, Orhan Belge