Boyalık Beach Otel'den Anneler Günü Hediyesi

Dünyanın en gözde tatil beldelerinden Çeşme'de misafirlerine en iyi hizmeti sunan Boyalık Beach Otel, anneleri de unutmadı.Annelerle özel tatil..


Çeşme'nin en güzel yerlerinden biri olan Boyalık Beach’te 120 metre uzunluğundaki plajı ve eşsiz peyzajı ile misafirlerine 5 yıldızlı hizmet sunduklarını dile getiren Boyalık Beach Müdürü Orhan Belge, anneler gününe özel bir tatil paketi hazırladıklarını söyledi. En güzel hediyelerden birinin de güzel bir hafta sonu tatili olacağını düşündüklerini ifade eden Belge, annelerle sevdiklerini bir araya getirmek istediklerini söyledi.


Her türlü konfora sahip otellerinde '2 kişi kal 1 kişi öde' paketi ile günlük 199 TL'den hizmet sunacaklarını anlatan Belge şu bilgileri verdi: “Aynı zamanda 0-6 yaş 1 çocuğu da biz misafir edeceğiz. Misafirlerimiz yarım pansiyon olarak otelimizin termal havuzu, Türk hamamı, SPA hizmetlerinden yararlanacaklar. 120 metrelik plajımızda denize girip, su sporları yapabilecekler. Snack bardan hizmet alabilecekler. Çocuklar da mini club ve oyun bahçesinde eğlenebilecekler” dedi.

Çeşme'ye tutulacaklar..


Anneleri ile güzel anılar yaşamak ve paylaşmak için tesis ve personelin eksiksiz hazırlandığına işaret eden Belge, müşteri memnuniyetini esas alan, güler yüzlü, işinde uzman çalışanları ile hizmete hazır olduklarını kaydetti. Yaz sezonunda da Çeşme'yi tercih edenlere en güzel tatili vaad ettiklerini belirten Belge, Boyalık Beach Otel'de kalan misafirlerin Çeşme'ye bir kez daha tutulacaklarını sözlerine ekledi.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Boyalık Beach Otel'den Anneler günü hediyesi, Boyalık Beach Otel, çeşme boyalık, çeşme, Boyalık Beach rezervasyon, Orhan Belge, Orhan Belge kimdir, Boyalık beach nerede, Boyalık beach iletişim, boyalık beach adres, boyalık otelleri, boyalık nerede, boyalık gece, Boyalık Beach otel rezervasyon, boyalık termal, boyalık beach spa