Bir İzmir Klasiği ''Balıkçı Hasan''

1.Kordon’da bugüne kadar sunduğu farklı balık lezzetleriyle bir klasik olmayı başaran Balıkçı Hasan her geçen gün bambaşka bir lezzetle gönüllere taht kurmaya devam ediyor.Ege’nin taze balık ve deniz ürünlerini ve yine Ege’nin ünlü otlarını bir araya getirerek hazırlanan ana yemek menüsü, zeytinyağı, yeşillik ve süt ürünleriyle yapılmış mezeleriyle lezzet dolu bir İzmir gecesi yaşamak için bulunmaz bir adres Balıkçı Hasan. Özellikle radika ve deniz börülcesi gibi yöresel otlarla hazırlanan mezeleri, çorba, tava, fırın, ızgara olarak yapılan balık çeşitleri usta aşçılarının deneyimini yansıtıyor.

Mekan ve lezzet bu kadar güzel olunca İzmir cemiyet hayatı ve iş dünyasının tanınmış simaları da Balıkçı Hasan’ı sıkça tercih ediyor. Müşterilerinin her biriyle ayrı bir dostluğu bulunan Balıkçı Hasan, hepimizin aşina olduğu ve alışılagelmiş balık sofrası kültürünü bir damak şölenine dönüştürmeyi ilke edinmiş genç ve dinamik kadrosuyla enerjisini konuklarına yansıtmaya devam ediyor.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER balıkçı hasan, balıkçı hasan restoran, izmir balık restoranları, izmir en iyi balık restoranları, toray alp altan, şeref altan, birinci kordon balık restoranları, izmir kordon restoranlar, izmir en iyi restoranlar, izmirde nerede ne yenir, izmirde balık nerede yenir