Banu Alkan'lı Kutlama

Balçova Kipa AVM çatısı altında faaliyet gösteren Sportspark Sağlıklı Yaşam Merkezi, 8. kuruluş yıldönümünü birbirinden renkli etkinliklerle kutladı.Zumba, hula ve Latin dans gösterileri, konserler, sportif aktiviteler ve illüzyon showlarının yer aldığı kutlamaya, Türk Sineması’nın ünlü oyuncularından Banu Alkan da katıldı. Renkli görüntülerin yaşandığı yıldönümü kutlamasına vatandaşların ve üyelerin ilgisi hayli fazlaydı.

Sportspark Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gürkan’ın ev sahipliğinde düzenlenen partide, sevilen showmen ve şarkıcı Mikrop Hikmet, solist Burcu Dedebalı, radyo programcısı Ömer Köroğlu, illüzyonist Ahmet Küçükdoğan ve İzmir Flashmob Dans Topluluğu sahne aldı. Etkinliğin ağır topu Banu Alkan, alanda bulunan davetlilerin karşısına pembe kostümüyle çıktı.

İki şarkı seslendiren Alkan, daha sonra Mustafa Gürkan ile birlikte 8. yıl pastasını kesti. 8 yılda 20 bine üyeye ulaşan merkezin şuanda 5 bine yakın aktif üyesi olduğunu belirten Mustafa Gürkan, önümüzdeki seneye 5 bin metrekarelik alanda yeni bir merkez daha açacaklarının müjdesini verdi.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Sportspark Sağlıklı Yaşam Merkezi, Sportspark, Zumba, hula, Latin dans, izmir spor merkezi, Banu Alkan, Mustafa Gürkan, Balçova Kipa AVM