Ayakkabı Sektörü Kokteyl'de Buluştu

Ayakkabı Kış Fuarı kapsamında fuarın ikinci günü İZFAŞ tarafından katılımcı firmalara yönelik olarak kokteyl düzenlendiİzmir Uluslararası Fuarı Alanı 1/B no’lu holde organize edilen kokteyl; İZFAŞ Genel Müdürü Mehmet Şakir Örs, İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birlik Başkanı Zekeriya Mutlu, Ege Ayakkabı Sanayicileri Derneği Başkanı Şevket Cihan, İzmir Ayakkabıcılar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Ata, sektör temsilcileri ve çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleşti.

Gecenin ev sahipliğini üstlenen İZFAŞ Genel Müdürü Mehmet Şakir Örs sektör temsilcileri ile bir araya geldi; sektörün durum değerlendirmesi ile fuardan gelecek yıllarda beklentiler hakkında fikir alışverişinde bulundu.

114 firmanın katılımıyla düzenlenen Ayakkabı Kış/İzmir Ayakkabı, Çanta ve Aksesuarları Fuarı, 15 Haziran 2014 Pazar günü sona erecek.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İzmir, Uluslararası Fuar, İzfaş, Mehmet Şakir Örs, İzmir Esnaf Ve Sanatkarlar Odası, Zekeriya Mutlu, Ege Ayakkabı Sanayicileri Derneği, Şevket Cihan, İzmir Ayakkabıcılar Odası, Yalçın Ata