Alfemo’da 2000 TL’lik Yaz İndirimi Başladı

Şehirli, yenilikçi ve trend yaratan mobilyalar tasarlayan marka Alfemo’da yaz, 2000 TL’lik indirimle başladı. Çeşit çeşit üründe 2000 TL indirim fırsatı sunan Alfemo’nun yaz kampanyasıyla beraber, 3 yeni koleksiyon, 5 yeni salon takımı ve 3 yepyeni corner da tüketicinin beğenisine sunuluyor.
Alfemo, Türkiye’de öncüsü olduğu, hayatını kolaylaştıran teknoloji ve detayları mobilyalara entegre ederek, tüketiciye “akıllı modüller” sunma geleneğini, yeni koleksiyonlarında da sürdürüyor.

Yeni koleksiyonlar arasında beyazın zamansız cazibesini yansıtan, avangard tarza sahip Bella Symrna, hanımlara hep hayalini kurdukları giyinme odasını gardrobunun içinde sunan Yatak Odası takımı ile göz kamaştıran Metropol Style ve cevizin şıklığını yansıtan Messina dikkatleri üzerine topluyor. Salon takımı ve corner’lar da fonksiyonelliği estetikle ustalıkla buluşturuyor.
Alfemo’nun 2000 TL indirimli yaz kampanyasından maximum karta özel 1 peşin 9 taksit seçeneği ile de yararlanmak mümkün.
Size en yakın Alfemo mağazasını öğrenmek ve yepyeni ürünleri görmek için www.alfemo.com.tr internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Alfemo, İndirim, Yaz, Salon Takımı, Akıllı Modüller, Avangard Tarz, Bella Symrna, Messina, Estetik, Taksit, Alvina, Metropol, Tiamo, Tiamo Corner