Alfemo Yeni Mağazalarla Büyümeye Devam Ediyor

Türkiye’de tasarım mobilyanın en önemli markalarından Alfemo, 2014 yılına hızlı bir giriş yaptı.Her yıl olduğu gibi bu yıl da İSMOB 2014 Fuarı’nda yatırımcıların en çok ilgisini çeken markalardan biri olan Alfemo, yurtiçinde 18 yurtdışında 12 bayilik anlaşması imzaladı. Yepyeni, trend yaratan, tasarımın teknolojiyle son derece estetik bir biçimde biraraya getirildiği koleksiyonlarıyla ziyaretçilerinden tam not aldı.

Ödüllü Kitaplık Alfemo’dan
Özel zevklere hitap eden, fuarda tüm dikkatleri üzerinde toplayan 4,60 x 7m. ölçülerindeki, tasarım harikası kitaplığıyla da aksesuar dalında ödüle layık görülen Alfemo yaşam alanlarımız için ürettiği çözümlerle de beğeni topladı.

Çocuk Mobilyasına Kids&Teens Damga Vuracak
Dünya mobilya sektörüne yön veren fuarlardan biri olan İSMOB 2014 Fuarı’nda yepyeni markası “Kids&Teens”in lansmanını da gerçekleştiren Alfemo, yurtiçinden ve yurtdışından gelen profesyonel ziyaretçilere Kids&Teens markasını tanıttı. Alfemo, yalnızca çocuklar ve gençler için mobilya üreten markası Kids&Teens’in hem mağaza konsepti hem de özel koleksiyonu ile büyük beğeni toplarken, yurtiçinden ve yurtdışından çok sayıda bayilik talebi aldı. Çocuk mobilya pazarına ciddi bir giriş yapan Kids&Teens 2014 yılında Türkiye’nin dört bir yanında mağazalar açacak.

Alfemo Pazarlama Müdürü Süleyman Zoral yaptığı açıklamada; 2014 yılında Alfemo; hem yurtiçinde hem de yurtdışında kendi tasarım ekibinin ve bunun yanında dünyaca ünlü tasarımcıların yepyeni tasarımlarının sergileneceği showroomlarına yenilerini katmaya devam edecek. Mağazalaşma faaliyetlerimiz yurtdışında da hızla sürüyor.

Ortadoğu’da Dubai ve Irak, Afrika’da Mısır, Avrupa’da İngiltere (Londra) ve Almanya (Duisburg)’dan sonra kısa süre önce Panama’da ilk mağazamızı açtık. Dünya markası olma hedefine doğru emin adımlarla ilerliyoruz. Bunun yanı sıra; lokomotifi Disney lisanslı tasarımlar olmak üzere çocuk ve genç odası takımlarımızı sunduğumuz Kids&Teens markamızla da ön planda olacağız. 2014 yılında Kids&Teens Mağazalarını, birçok şehrin seçkin cadde ve AVM’lerinde çocuk ve gençlerle buluşturarak, ürünlerimizi tüketicilerimizin beğenisine sunacağız” dedi.

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İSMOB 2014 Fuarı, Alfemo, Kids&Teens, Süleyman Zoral, alfemo mağazaları hakkında, alfemo 2014 tasarıları, alfemo ödüllü kitaplık tasarımı