Alfa Tıp Merkezi'nde Renkli Açılış

2008 yılında İzmir Karabağlar'da Op. Dr. Abdullah Karaca ve Dr. Dilek Karaca tarafından Alfa Göz olarak sektöre adım atan ve istikrarlı yatırımlarla büyüyen Alfa Grubu, Çamdibi'ndeki yeni tıp merkezini bir açılış töreniyle hizmete sundu.Açılışta konuşan Alfa Group Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Abdullah Karaca, “Bu önemli günde sanki ilk günkü heyecanı yaşıyorum. Başarımızda büyük payı olan ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Çok iyi bir ekibe sahip olduğumu biliyorum. Sektöre başladığımızdan bu yana hastaların memnuniyetleri ve talepleri de bizi daha iyisini yapmaya teşvik ederek bu noktalara getirdi. Birlikte çok daha iyi noktalara geleceğimize eminim. Hastalarımıza sağlıkta her zaman alıştıkları kalitede hizmet vermenin çabası içinde olacağız” diye konuştu.

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atilla da, sağlık alanında bu önemli yatırıma imza atan ve emeği geçen herkese teşekkür ederek, Alfa Tıp Merkezi'nin herkese hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Alfa Tıp Merkezinin açılış kurdelesini, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atilla, Op. Dr. Abdullah Karaca, Dr. Dilek Karaca, Prof. Dr. Lütfullah Gündüz, Kütahyalılar Derneği İzmir Şube Başkanı Fahri Alpaslan ve AK Parti Bornova İlçe Başkanı Musa Çevik alkışlar eşliğinde kesti.

 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Alfa Grubu, Alfa Tıp Merkezi, Abdullah Karaca, Bornova Belediyesi, Olgun Atilla, , Op. Dr. Abdullah Karaca, Dr. Dilek Karaca, Prof. Dr. Lütfullah Gündüz, Kütahyalılar Derneği İzmir Şube Başkanı Fahri Alpaslan, AK Parti Bornova İlçe Başkanı Musa Çevik