HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 21 Eylül 2017

Alaattin Çağıl'ın ''Sosyal Medya ile Dijital Pazarlama'' Kitabı Çok İlgi Görüyor.

Magazinizmir
Uluslararası Sosyal Medya Derneği Ege Bölge Başkanı, Sosyal Medya Uzmanı ve Dijital Stratejist Alaattin Çağıl'ın 2 yıldır üzerinde çalıştığı "Sosyal Medya ile Dijital Pazarlama" kitabı çıktı.

Dikeyeksen Yayınları'ndan çıkan kitapta; sosyal medya kavramı - gelişimi, sosyal medya ağları, hangi sosyal ağlarda nasıl reklam yapılacağı, reklam yönetimi, viral reklamlar, internetten para kazanma, takipçi artırma, hedef kitle ve hedef kitleye ulaşabilmek, sosyal ağlarda mavi tik (hesap onaylatma) nasıl yapılır, gelecekte sosyal medya ve daha pekçok konu ayrıntılarıyla ele alınıyor.
"Sosyal Medya ile Dijital Pazarlama" kitabı hakında bilgi veren Alaattin Çağıl, kitapta ayrıca bonus bölümün de olacağını belirtti.
SOSYAL MEDYA VE TOPLUMSAL YÖNÜ
Çağıl, bonus bölümde; sosyal medya özgürlüğü, sosyal medya algı yönetimi, sosyal medyadan yapılan eylemler, sosyal medya suçları, hastalıkları, sosyal medyanın faydaları ve zararları, topluma ve bireye etkisi, turizme etkisi, politik dijital pazarlama gibi konuları ele aldığını kaydetti.
Önümüzdeki aylarda yayımlanacak “Sosyal Medya ile Dijital Pazarlama" kitabı, dijital hayatın ne kadar derin bir yer olduğunu tüm toplum kesimlerine anlatacak gibi gözüküyor.
Kitap içi Temel Başlıklar ve Detay:
Günümüzde geniş kitlelere hitap eden sosyal medya ile ilgili bildiklerimiz çoğunlukla kulaktan dolma bilgilere dayanıyor. Dijital medya sektöründeki meslektaşlarım için, bir dostları olarak bu alandaki eksikleri gidermek amacıyla hazırladığım bu kitapta sosyal medyanın başlangıcından, reklam mecrası haline gelişi ve bu mecrada nasıl reklam verileceği ile ilgili bilgiler yer almaktadır. Ayrıca çeşitli reklam stratejileri, hesap onaylatma, sponsorluk, internetten para kazanma, algı yönetimi, sosyal medyanın etkileri ve sosyal medyanın hukuki boyutu gibi önemli konular bu kitapta kapsamlı olarak anlatılmıştır.


Sosyal Medya Nedir?


Sosyal Ağlar Hakkında Bilmeniz Gerekenler!


Sosyal Ağlardan Para Kazanmak Mümkün Mü?


Sosyal Medya Kavramı ve Kanalları


Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn ve Pinterest


İnternet Reklamcılığı ve Gelişimi


Klasik Reklamcılık ve İnternet Reklamcılığı


Sosyal Medya ve Mobil Pazarlama


Sosyal Medyanın Satın Almaya Etkileri


Etkili Reklam Yönetimi


Sosyal Medya Uygulamaları


İçerik Üretimi ve Geliştirme


Gelecekte Sosyal Medya ve Dijital Medya


Sosyal Medyanın Faydaları ve Zararları Nelerdir?


Politik Dijital Pazarlamada Twitter’ın Önemi
 

Kaynak & Kitap Satış Linki: http://www.kitapyurdu.com/kitap/sosyal-medya-ile-dijital-pazarlama/433524.html

FACEBOOK İLE BAĞLAN