Aksoy, Güçlü Bir Ekip ile İzsiad Adaylığını Açıkladı

İzmir iş dünyasının en önemli sivil toplum kuruluşlarından olan İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği (İZSİAD) Olağanüstü Genel Kurul Toplantısını 5 Haziran 2013’de gerçekleştirecek.Danışma Kurulu Üyesi İşadamı Kenan Aksoy ve dernekte etkili olan isimlerden oluşan bir ekip, İZSİAD Yönetimine adaylıklarını açıkladı. Son 3 yılda derneğin kan kaybettiğini vurgulayan Aksoy, “Dernek üyelerimizin bir bütün halinde temsil edilmeleri, İZSİAD gücünün başta üyelerimiz ve iş dünyası lehine değerlendirilmesi adına, arkadaşlarımızın büyük istek ve destekleri ile İZSİAD Yönetimine adayız”dedi.

İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği (İZSİAD) seçimli Olağanüstü Genel Kurulu Toplantısını 5 Haziran 2013 Çarşamba günü gerçekleştirecek. İki adayın açıklamalarının ardından iş dünyasının beklediği açıklama İZSİAD Danışma Kurulu Üyesi işadamı Kenan Aksoy ve ekibinden geldi. Swissotel’de düzenlenen basın toplantısında Aksoy ve arkadaşları Genel Kurulda aday olacaklarını açıkladı.
İzmir İş dünyasının en önemli sivil toplum kuruluşlarından birinin İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği (İZSİAD) olduğunu vurgulayan işadamı Kenan Aksoy, derneğin özellikle son üç yılda gücünü yeteri kadar ortaya koyamadığını ve bu nedenle bir kan kaybedişin yaşandığını ifade etti. İZSİAD Genel Kurulundaki seçimi tek başına alabilecek güçte olmalarına rağmen, sevgi ve işbirliğinin daha üst düzeyde ortaya konulması adına, diğer adaylar ile ortak bir liste çıkarma çalışmaları nedeni ile iş dünyasının beklediği açıklamayı geciktirdiklerini belirten İşadamı Aksoy, tüm üyelerin eşit şekilde temsil edildiği şeffaf bir yönetimi ortaya koyacak bir Yönetim Kurulu listesi hazırladıklarını söyledi.

İZSİAD Üyesi olmanın ayrıcalığını üyelerine yaşatma hedefinde olduklarına dikkat çeken İşadamı Kenan Aksoy, “ İzmir ve ülkemizin önemli firmaları İZSİAD üyesi. Bu önemli firmaların temsilcisi olarak iş dünyası ve ekonomi gündemine yön verebilecek bir çalışmayı arkadaşlarımız ile birlikte ortaya koyacağız. Üyelerimiz arasındaki sevgi ve işbirliği bağlarını güçlendireceğiz. Ortaya çıkacak sinerji ile potansiyelimizi harekete geçireceğiz. Üye firmalarımızın sektörel bazdaki gelişimlerini yükselteceğiz. Gruplaşma ve haksız rekabetlerin önüne geçeceğiz. İZSİAD’ ın grup gücünü özellikle tedarik avantajına yansıtacağız ve üyelere yeni, değişik finansal kaynaklar yaratacağız. İZSİAD’ da çok eskiden yapıla gelen “ İş Dünyası Paylaşıyor” ve “Çarşamba Toplantıları” düzenli olarak gerçekleştirilecek. İzmir’de bulunan STK lar ile her türlü işbirliği gerçekleştirilecek. Kobiler olarak iş hayatının önünü tıkayan tüm yasal engellerin kaldırılması veya düzeltilmesi için var gücümüz ile çalışacağız. Fikir ve aksiyon önderi bir STK olacağız. EXPO 2020 İzmir adaylığı için her türlü desteği vereceğiz. Tüm hedeflerimizi İZSİAD da yönetim ile üyelerimiz arasındaki sevgi ve işbirliği bağlarını tekrar yeşerterek gerçekleştireceğiz ”dedi.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER izsiad, izmir genç iş kadınları derneği, izmir iş adamları derneği, izmir