Akça Holding Zirvede!

Akça Holding Yönetim kurulu Başkanı Rıza Akça “Ülkemizin refahı ekonomi ile başarıda kendini gösterir. Hızla zaman kaybetmeden, var gücü ile bizleri zirveye taşıyan çalışanlarımızı kutluyorum. Onlar bizi, biz olarak sonsuz destekliyor, ekonomi gücümüzü ülkemize yansıtıyoruz” dedi.Akça Holding A.Ş., 2013 yılı hedeflerine yılın ilk diliminde başarıyla ulaştı. Akça Holding Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Akça, ekonomi alanında gösterilen başarılı çalışmaları personelin özverili ve üstün gayretleri ile taçlandırdıklarını belirtti. Akça Holding Merkez binasında düzenlenen törende konuşan Rıza Akça “Ülkemizin refahı ekonomik başarıda kendini gösterir. Yurdumuz ekonomisine sağladığımız katkı bizim gururumuzdur. Bu gururu da bize yaşatan zamanı iyi değerlendiren çalışanlarımızdır. Onlarla övünüyoruz” dedi.

Üstün hizmetlerinden dolayı her fırsatta personelini ödüllendirmeye gayret gösteren Akça Holding’in vefa duygularına verdiği öneme değinen RızaAkça “Yılın ikinci yarısında hızımızı kesmeden çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Ben çalışanlarım için önce sağlık diliyorum. Sonrasını zaten onlar bilinçli ve gayretli çalışmaları ile getiriyor. Merhum babam Osman Akça’dan aldığımız emaneti 8600 çalışanımız kısacası Akça Ailesi ile zirvede tutuyoruz,” şeklinde konuştu.

Akça Holding A.Ş. Hukuk Müşaviri ve İnsan Kaynakları Müdürü Bülent İlter’in emeklilik törenin de Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ahmet Göksan ve personel hazır bulundu.

 

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Akça Holding Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Akça, Bülent İlter, Rıza Akça, Ahmet Göksan, akça holding