HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 23 Mayıs 2017

Ahmet Çoban Garage Hair Repair Studio’nun Yeni Şubesini İzmir'de Açtı

Magazinizmir
L’oreal Paris markasının Türkiye’deki tek renk uzmanı ünlü kuaför Ahmet Çoban, Garage Hair Repair Studio şubelerine İzmir şubesini de ekliyor. Deneyimli ekibiyle İzmirli müşterilerini ağırlamaya başlayacak olan Garage Hair Repair Studio İzmir, Mayıs ayı içinde kapılarını açtı.

Sezonluk trendlerin ötesinde sağlıklı ve natürel saçların hiçbir zaman modası geçmeyecek, zamansız bir stili olduğunu vurgulayan Garage Hair Repair Studio kurucusu Ahmet Çoban, şubelerinde saç, manikür ve pedikür bölümlerini birbirlerinden farklı alanlarda özel olarak tasarlıyor. Levent, Nişantaşı ve Caddebostan olmak üzere İstanbul’da 3 şubesi bulunan Garage Hair Repair Studio, İzmir’de açılacak yeni şubesinde de bilinen kalitesini hayata geçirecek.

Ahmet Çoban kimdir?

Türkiye’deki birçok ulusal ve uluslararası kurumsal firmaya kişisel stil, kurumsal stil ve saç danışmanlığı konusunda seminerler veren Ahmet Çoban, 2000 yılında 15 yaşında kuaförlüğe başladı. Ombre, Brushlight, Chilla, Sunkissed, Transparan boya gibi birçok farklı uygulama ve renklendirme tekniği geliştiren Ahmet Çoban’ın yenilikçi uygulamaları, konusunda “trend öncüsü” olarak konumlanmasını sağladı. Salonlarında kuaför camiası için 20 dakikalık “kişisel danışmanlık” randevu sistemini geliştirdi. Dünyanın en prestijli organik ürün sertifikalarından biri olan ETKO ve COSMOS ORGANIC sahibi Garage Organics markasının yaratıcısı Ahmet Çoban, aynı zamanda L’oreal Paris markasının Türkiye’deki tek renk uzmanı.

Garage Organics’in en çok tercih edilen ürünleri

Garage Organics Aloe Gel: Formülündeki %98.2 saf ve organik Aloe Vera ile Garage Organics Aloe Gel, en zengin Aloe Vera kürlerinden biri. Bu ürün cildi ve saçları besliyor, hücre yenileyerek yaşlanma ile savaşıyor. Aloe Vera ayrıca gözenekleri tıkayan ölü hücreleri temizliyor ve kan dolaşımını hızlandırıyor.

Garage Organics Hair Balm: İçeriğindeki yoğun tiare bitkisi saç tellerine tek tek ulaşıyor ve saçı tamir ediyor. A,B,C,E vitaminleri ve demir, potasyum, kalsiyum ile ayçiçeği saçları derinlemesine besliyor.

Garage Organics Hair Serum: İçeriğinde bulunan yoğun hindistancevizi yağı ile saçı besliyor, gelişimini destekliyor ve kepeğe engel olurken, saçın kolay şekil almasını da sağlıyor.

 

Garage Organics Hair Repair Shampoo:  İçeriğinde bulunan %70 Aloe Vera ile saç derisinin Ph seviyesini dengeleyerek, saç derisinin hücre yenilemesine yardımcı olur. Tamamen organik şampuan olan bu ürünün içinde saçları yatıştıran yasemin, saç tellerini tamir eden Tiare bitkisi, saça parlaklık veren buğday özü, uzamasını sağlayan Ylang Ylang, dökülmesini önleyen Lavanta gibi birçok yararlı öz bulunmaktadır.

Garage Organics markalı tüm saç ve vücut bakım ürünlerine www.garageorganics.com web sitesinden ulaşabilirsiniz. Garage Hair Repair Studio’daki en güncel gelişmeleri @garagehairrepairstudio ve @ahmetcobain instagram hesaplarından ve Garage Hair Repair Studio resmi Facebook hesabından takip edebilirsiniz.

FACEBOOK İLE BAĞLAN