3T'de Ziyaretçi Rekoru

3T 2014 “Uluslararası Metal İşleme, Kalıp ve Otomasyon Teknolojileri” Fuarı, son 10 yılın ziyaretçi rekoruna ulaştı. İzmir Uluslararası Fuar Alanı’ndaki fuarı 12’inci yılında 12 bin sektör profesyoneli ziyaret etti.Yağmur Fuarcılık Genel Müdürü Yüksel Kaya son 10 yılın en yüksek ziyaretçi yoğunluğunu bu yıl yaşadıklarını söyledi. Avrasya Bölgesi’nin en büyük metal işleme teknolojileri fuarlarından biri olan 3T’2014 “Uluslararası Metal İşleme, Kalıp ve Otomasyon Teknolojileri” Fuarı, sektör profesyonellerinden büyük ilgi gördü. Türkiye ve dünyanın dört bir yanından metal işleme sektörünün temsilcisi İzmir’deki fuara akın etti. İsrail, ABD, Hollanda, Almanya, Tayvan, İngiltere, İtalya, Hindistan, Güney Kore, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, İsviçre ve Türkiye olmak üzere yaklaşık 250 firmanın katıldığı organizasyonda son trend ürün ve hizmetler sergilendi. 6 Mart tarihinde başlayan organizasyonu ilk gününde bini aşan sektör profesyoneli ziyaret etti.

7 Mart’ta ziyaretçi sektör temsilcilerinin sayısı 2 bine yaklaştı. 8 Mart Cumartesi günü 4 bin profesyonel ziyaretçinin fuar alanına akın etmesiyle katımcı stantlarında yoğunluk yaşandı. 3T’2014 “Uluslararası Metal İşleme, Kalıp ve Otomasyon Teknolojileri” Fuarı’nın son gününde ise sabah saatlerinde başlayan ziyaretçi yoğunluğu ile katılımcı firmalar neye uğradığını şaşırdı. Organizasyonun ilk gününde başlayan satışlar son gün zirveye başladı. Fuarda sergilenen makinelerin tamamına yakının üzerende satılmıştır bilgi notları yapıştırıldı.

Pazar günü fuarın kapanmasına saatler kala ziyaretçi sayısı 6 bini aştı. 3T’2014 “Uluslararası Metal İşleme, Kalıp ve Otomasyon Teknolojileri” Fuarı’nın 12’incisini 12 bin sektör profesyoneli ziyaret etmiş oldu.

Ziyaretçi yoğunluğundan duyduğu sevinç ve coşkuyu dile getiren Yağmur Fuarcılık Genel Müdürü Yüksel Kaya, “Tahmin ediyorum son on yılın en yüksek ziyaretçi sayısına ulaşıldı”dedi. 3T Fuarındaki ürün ve hizmetlere yönelişin yeni üretim planlarını hayata geçirmek anlamı taşıdığına vurgu yapan Kaya, gelecek yıl düzenlenecek 3T için çok sayıda ön rezervasyon ve yeni katılım başvuruları aldıklarını söyledi.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER 3t, izmir fuar, uluslararası metal işleme kalıp ve otomasyon teknolojileri, yağmur fuarcılık, yüksel kaya, 3t 2014 fuarı doldu taştı