Zirvenin Yeni İsmi, 'Yerli Tiesto' Emrah Göktaş

“Uzun lafın kısası eğlenmek istiyorsanız buradayız”DJ’lik son yılların gözde mesleği… Eğlence sektörünün olmazsa olmazları DJ’ler de bir isim var ki, tüm ezberleri bozdu… Kısa sürede zirveye çıkan Emrah Göktaş, müzik tarzının yanı sıra dikkat çekici tipinin ve soysal medyadaki popülaritesinin yanında, perküsyon ekibiyle meydana çıkardığı konsepti “makes you dance” ile kitleleri peşinden koşturuyor. Kısa sürede zirveye çıkan başarılı ismin, hikayesi oldukça keyifli. Haydi dans etmeye

Bu yaz sezonu bir hayli gündemdesin? Bir anda nasıl oldu?


Emrah Göktaş: “Aslında bir anda olan bir şey değil. Bir anda olanları da sonunu, izleyin görün. DJ demek pek keyifli gelmiyor. Afişlerime dahi DJ yazdırmıyorum. Biri baldız kontenjanından, birisinin annesi şarkıcı, birisinin babası türkücü, biri fenomen kontenjanından DJ apoletini hemen takıyor. Zaten bilinçli müzik dinleyicisi de bunları kabul etmiyor. Belki bu yüzden iyi müzik ve gerçekten müzik yaptığım için gündemdeyim veya size öyle geliyor. Ben hep müzik yapıyorum, eğleniyorum, eğlendiriyorum, aslında konu bu.”

İzmir ve Çeşme’den bir anda Türkiye hatta Almanya, KKTC’ye sıçradın?


Emrah Göktaş; “Konuşmayı fazla sevmem. Düşüncelerimi herkes kabul etmek zorunda değil. İzmir ve Çeşme performans sanatçıları için çok önemli bir arena. Kimse üzerine alınmasın ama Akçay, Alanya, Marmaris, Kuşadası gibi beldelerde herhangi bir mekanda benden hatta Tiesto’dan daha iyi müzik yapan DJ’ler var. Ama onların şansı milyonda bir. Zaten bu yüzden Türkiye’de sayılı DJ var. Çoğu da zaten aranjör. Maça önde başlıyorlar. Çeşme’de herkes müzik yapamaz. Tüm ünlüler dahi herkes yazın burada. Ve müzikten anlıyorlar. Hata yapma şansın yok gibi, sürekli kendinizi yenilemek zorundasınız. İzmir ve Çeşme’de olmamı avantaj çevirdim. Dünyanın her yerinde müzik yapar ve insanları eğlendiririm”.

Tarzın çok farklı?


Emrah Göktaş; “Hem müzik hem de kendi tarzım farklı.yaptığımız işte görsellik ön planda olduğu için; Fotoğraflarım, tişörtlerim, gözlüklerim, kulaklığım. Tabiki müziğim beni diğerlerinden ayıran başlıca etkenlerden. Acaip bir ekiple çalışıyorum. Kılı kırk yarıyoruz. En iyisi olsun istiyoruz. House, techno, electro house tınıları tercihim. Farkımı her alanda imajımla hissetirmeyi seviyorum.”

Perküsyon ve DJ birlikte sahne şovunuz?


Emrah Göktaş: “Dört yıllık bir proje bu. Türkiye’de kim gelirse gelsin bize rakip olamaz. Bu kadar iddialıyız. Serhat Gönüllü perküsyonda harikalar yaratıyor. Çok iyi bir ekibiz. Makes You Dance konseptiyle eğlence garantisi veriyorum. Kafasını DJ kabininden kaldırmayan, dinleyicisi ile göz göze gelmeyen, uykusu gelen, enerjisi bitmiş DJ’ler gibi değiliz. Fazla söze de gerek yok zaten. İlk kez gidip müzik yaptığımız mekanlar hemen ikinci kez çağırıyor. Kötü olsak zaten kim bizi ne yapsın ki...”

Neler hedefliyorsunuz?


Emrah Göktaş: “Severek işimizi yapıyoruz. Eğlenmek ve eğlendirmek için varız ve bundan keyif alıyoruz. Kafası çalışan bir ekibiz. Kısa sürede neler yapabileceğimizi herkes gördü ve bu sadece başlangıç . Havaya girmeden, çok planlı gidiyoruz. Sosyal medyayı iyi kullanıyoruz. Instagramda ciddi bir kitleye sahibim. Kliplerimiz, fotoğraflarımız, paylaşımlarımız. Kimseyi kandırmıyoruz, Olmayan bir şey vaad etmiyoruz. Bizi ilk kez dinleyen insanlar mutlaka sosyal medyadan ulaşıp tebriklerini sunuyor, buda bizim için en büyük ödül, zaten yapmak istediğimizde bu. Bizde eğlence garanti.”

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER EMRAH GÖKTAŞ, emrah göktaş kimdir, yerli tiesto, izmir dj, izmir gece hayatı, izmirde gece hayatı, izmir eğlence, izmir eğlence sektörü, dj performans, kafe pi, kafe pi çeşme, çeşme gece hayatı