Yeni Yıl Swissotel'de Bir Başka Güzel

Swissôtel Büyük Efes, 2014’e şık ve keyifli bir başlangıç yapmak isteyenleri çok özel yılbaşı programları ile ağırlıyor.Swissôtel, yeni yılı doyasıya eğlenerek karşılamak isteyenleri sabahın ilk ışıklarına kadar sürecek birbirinden özel yılbaşı programlarına davet ediyor. Baş Aşçı Wolfgang Goedl ve ekibinin hazırladığı enfes menüler, 7’den 70’e herkese hitap edecek eğlence seçenekleri, geceyi renklendiren danslar ve müzikler misafirlerini Swissôtel’in balo salonları, restoranları ve barında bekliyor.

Naif sesiyle herkesin gönlüne taht kuran İlhan Şeşen, Türkiye’nin en popüler DJ’lerinden Geveze ve oyunculuğu kadar şarkıları ile de sevilen Hale Caneroğlu en güzel performanslarını misafirleri için Büyük Efes Kongre Merkezi’nin balo salonlarında sergiliyor. Müzik ve eğlencenin buluştuğu bu geceye oryantal şov ayrı bir renk katıyor.

Körfezin büyülü manzarası eşliğinde, gitar, keman ve vokal trio’su ile leziz bir yılbaşı menüsü Equinox’ta sunuluyor. Türk ve Yunan Mutfağı’nın İzmir’deki adresi Aquarium’da; zengin meze çeşitleriyle renklenen enfes bir yılbaşı menüsü misafirlerini karşılıyor. İzmir’in en iyi buzuki performansını sergileyen Okeanos Grubu’nun canlı müziğinin yanı sıra oryantal ve sirtaki şov da Aquarium’daki eğlenceye eşlik ediyor. Yılbaşı gecesini sabaha kadar sürecek eğlence dolu bir parti ile Sky Bar’da geçirmek isteyen konukları ise DJ performansı karşılıyor.

Bu özel gecenin ardından yeni yılın ilk gününe Swissôtel Büyük Efes’te uyanmak isteyenler için özel konaklama seçenekleri de sunuluyor. Otelin balo salonları ve restoranlarındaki yılbaşı programlarının dahil olduğu konaklama paketi alternatifleri, 2014’e ayrıcalıklı bir başlangıç yapmak isteyenleri ağırlıyor.

Tüm bunlara ek olarak, yılbaşını evlerinde geçirmek isteyenler için lezzetli bir alternatif olan hindi ise Swissôtel kalitesi ile, isteğinize göre; elma, tavuk ciğeri, kestane, soğan ve bal ya da iç pilav ile otelin şefleri tarafından özenle hazırlanıp sofralarınızı süslüyor.

Yılbaşı programları bilgi ve rezervasyon için: (232) 414 52 12
Konaklama paketi rezervasyonları için: (232) 414 50 71-72-73-74-77

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER swiss otel, yeni yıl partileri, izmir swiss otel büyük efes, eski efes oteli, izmir yılbaşı programları, izmir yılbaşı partileri, yılbaşında izmirde neler var, izmirde yılbaşı programları, İlhan Şeşen, Hale Caneroğlu , Büyük Efes Kongre Merkezi, Aquarium, Sky Bar, Wolfgang Goedl, Geveze, Hale Caneroğlu, izmirde yılbaşı, izmir yılbaşı etkinlikleri, 2014 yılbaşı, 2014 yılbaşı programları, 2014 yılbaşı ünlüler, izmir 2014, izmir yılbaşı