Yaşar 6 Aralık'ta Ooze Venue'de

Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden Yaşar, 6 Aralık’ta Bornova Ooze Venue’de hayranlarıyla buluşacak.MEHMET YAŞAR GÜNAÇGÜN

5 Nisan 1970 de Adana’da dünyaya geldi.Babası Mustafa Erdal Adanalı; Annesi Mukaddes Leyla Tarsuslu. İlkokulu Adana İsmet İnönü’de okurken okumayı ilk söken öğrenci oldu. Orta Okulu ve Liseyi ise Adana Özel Yeni Lisesinde (Yeni Kolej) de okudu.Lise yıllarında birçok okul müsamelerinde özel günlerde ve kutlamalarda görev için aranan isimdi….

1985 yazında babasını kaybetti ve acı bir boşluga düştü spor yaptı, yüzdü ama bunlar kendine hitap etmiyordu ve müzige yöneldi .1985 okul başlarında bir okul orkestrası kurdu ve okulda küçük konserler verdi. İlk kez öğretmenler gününde sahne aldı.1987 yılında Marmara Üniversitesi İşletme bölümünü kazandı.Yaz aylarında çalışmak için kurdugu küçük bir arkadaş grubuyla Mersin yazlık sahillerinde şarkı söylemeye başladı. İstanbul’da ise şarkılarını ilk söylediği yer Moda semtindeki Hander adlı mekandı. Üniversiteyi bitirdikten sonra Uluslararası Finans dalında yüksek lisans yaptı.1994 yılında Ankara Mamakta 239.kısa dönem askerlik yaptı.

12 Eylül 1996 yılında Divane adlı albümünü çıkardı ve büyük bir patlama yaptı. Çok beğenilen sanatçı Altın Plak ödülü ve Kral Tv Müzik Ödüllerinde En İyi Çıkış yapan sanatçı ödülüne layık görüldü.

1998 yılının ekim ayında Esirinim adlı albümünü çıkardı ve bu albümde yer alan kuşlar şarkısıyla çok ses getirdi.2001 yılında Ekimin ayında Masal adlı albümünü çıkardı 2002 de masal adıyla Türkiye Turnesi Konserlerine çıkardı.Üç albüm sayısız ödül sayısız konserler sığdıran Yaşar 2003 Nisan Ayında Sevdiğim şarkılar adlı albümünü çıkardı.11 Nisan 2005’te kendi şarkılarından oluşan bir Hatırla albümünü çıkardı.5 Ocak 2007 yılında Sevda Sinemalarında adlı albümünü,2008 Kasım ayında en çok beğenilen ve hayranlarından en çok istek alan şarkılarını bir arada topladı “Akustik-Besof Albümü Demi" çıkardı.Şarkıları radyolarda çalan ve binlerce hayran kitlesine sahip olan Yaşar, 6 Aralık akşamında İzmirli sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor..

6 Aralık 2013 – 21:00

Yer: Ooze Venue – Bornova

Biletler Biletixde

Bilet Fiyatları: 29.00 TL

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER yaşar kimdir, yaşar hakkında, yaşarın hayatı, sanatçı yaşar kimdir, şarkıcı yaşarın hayatı, mehmet yaşar günaçgün, mehmet yaşar günaçgün, yaşarın tam adı nedir, izmir konserler, ooze venue izmir, ooze venue, ooze venue aralık ayı etkinlikleri, 2013 izmir konserleri