Wyndham Grand Otel 2015 Yılbaşı Programı

Wyndham Grand İzmir Özdilek 2014’ü geride bırakıp 2015’i selamlandığımız bu Yılbaşında da tartışılmaz zenginlikteki menü, canlı ve kaliteli program içeriği ile unutulmaz eğlence sunuyor.Wyndham Grand İzmir Özdilek İzmir, 4 farklı salonda farklı zevklere hitap eden ışıl ışıl Yılbaşı Programı ile farklı alternatifler sunuyor.

Yeni yılı Wyndham İzmir Özdilek ‘te karşılamayı tercih edenler; Konak Salonu’nda popüler müziğin güçlü sesi PINAR AYLİN ile 2015’e ‘’Merhaba’’ diyebilir veya Türkçe ve Grek müziğin hâkim olduğu Punta Salonu’nda NİKO ile coşkuyu yaşayabilirsiniz.

Elit atmosferi ve üstün hizmet kalitesi ile İzmir’in en gözde mekânlarından biri olan Manzara Restoran ise bu özel gecede seçkin menü alternatifleri ve kaliteli müzik programı ile güzel bir yılbaşı eğlencesine imza atıyor.

Şehrin ışıklarını kucaklayan manzarası ile Lomboz Bar’da eğlence dolu yeni yıl partisi DJ Mesut, Mix of the dance ile yaşanıyor.

Unutulmaz gece saat 19:30 itibari ile lobide karşılama müziği eşliğinde hoşgeldiniz kokteyli ile başlıyor…

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Wyndham Grand Otel, Wyndham Grand İzmir Özdilek 2014, Pınar Aylin, Niko, Yılbaşı Programları, Dj Mesut, Lomboz Bar, Manzara Restoran, Konak Salonu