Volume Up'un Yıldızlar Turnesi

Türkiye'nin en önemli organizasyon firması Volume Up, yaz sezonunda Türkiye'nin en önemli kulüplerinde partiler düzenlemeye devam ediyor.Ören, Ayvalık, Kuşadası, Antalya'da ünlü DJ ve şarkıcılar yaz sezonunda tatilcilere keyifli saatler yaşatacak.

Programda 20 Agustos Çarşamba Ayvalık Club Tropicana Suat Ateşdağlı, 21 Ağustos Perşembe Bodrum Posh Ozan Doğulu & Suat Ateşdağlı, 22 Agustos Ören Pasha Club, 23 Ağustos Ayvalık Club Tropicana'da DJ Cihat Uğurel feat Aysu Baceoğlu, DJ Erdem Kınay, 22 Ağustos 17.00 de Antalya Eski Lara'daki BLM Beach, gece ise yine Antalya Ally'de müzik yapacak. 23 Ağustos Ayvalık Aytaş Beach saat 17.00'deki happy hour partiden sonra gece de Ayvalık Clup Tropica'da Ozan Doğulu set başına geçecek. 22 Ağustos Cuma gecesi de Kuşadası Jade Beach Club'ta ise Ayşe Hatun Önal ve DJ Emrah Göktaş müzik yapacak.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Ozan Doğulu, Suat Ateşdağlı, DJ, Cihat Uğurel, Aysu Baceoğlu, Erdem Kınay, Ayşe Hatun Önal, Emrah Göktaş, müzik, eğlence, gece, club, gece kulübü, ünlüler, parti, sahne, ağustos