Veterinerler Seda Üren'le Coştu

İzmirli 500 veteriner Kuşadası Otel'de bir araya gelerek eğlendi. Aileleriyle birlikte geceye katılan veterinerlerin en yaşlısı olan 91 yaşındaki Leman Ertürk de geceye onur konuğu olarak katıldıİzmirde görevli 500 veteriner, bir araya gelerek eğlendi. Aileleriyle birlikte geceye katılan veterinerlerin en yaşlısı olan 91 yaşındaki Leman Ertürk, Veteriner Hekimler Odası Başkanı Gökhan Özdemir tarafından plaket ile onurlandırıldı.

Kuşadasında Otel'de gerçekleşen geceye ilk olarak çıkan halk oyunlarının ardından sahneye çıkan başarılı ve güzel sanatçı Seda Üren söylediği romantik şarkılarla salonda bulunanşara duygusal anlar yaşatırken söylediği hareketli şarkılarla keyifli saatler yaşattı geceye Veteriner Hekimler Odası başkanı Gökhan Özdemir Gıda Tarım ve Hayvancılık bakanlığı İzmir İl Müdür Yardımcısı Selami Turan ve çok sayıda yetkili katıldı.

Veterinerlik Fakültesi'nin ilk mezunlarından 91 yaşındaki Leman Ertürk, plaket ile onurlandırılırken yaptığı konuşmada; "Bizim zamanımızda oturacak sandalyemiz yoktu. Ancak şimdi hayvanlar insanlardan daha değerli çünkü her belediyenin hayvan ambulansı ve oteli var. Şimdi hayvanlar insanlardan daha değerli, bu çok sevindirici"diye konuştu.

Gıda Tarım ve Hayvancılık bakanlığı İzmir İl Müdür Yardımcısı Selami Turan da geceye katılanlara teşekkür ederek, birlik ve beraberlik mesajı verdi. Öte yandan geceye katılan Vetenirerler İsmail ve Birgül Gövercin gecede olmaktan mutluluk duyduklarını dile getirdiler .


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Veteriner Hekimler Odası Başkanı Gökhan Özdemir, Veteriner Hekimler Odası, Veterinerlik Fakültesi, izmirdeki veterinerlik haberleri, izmir haberler, izmirde neler oluyor, selami turan, seda üren, sedaa üren hakkında, seda üren izmirde, Veteriner Hekimler gecesi