Ünlü Gitarist Dave Kilminster ve Dev Ses Murray Hockridge İzmir'de!

Dünyaca ünlü gitarist Dave Kilminster ve dev ses Murray Hockridge konseri 6 Aralık’ta Hayal Kahvesi Alsancak’ta gerçekleşecek.Roger Waters’ın gitaristi, İstanbul’daki “The Wall” konserinin yıldızı Dave Kilminster ile üç oktavlık sesi ve yorum tarzı ile tüm eleştirmenlerin beğenisini kazanmış Murray Hockridge, birlikte hazırladıkları özel akustik performans ile Türkiye’ye geliyor.

İkili, birlikte çıkarttıkları “Closer to Earth” albümünde yer alan Losing My Religion, Rocket Man, Wish You Were Here gibi herkesin bildiği birçok şarkının yanı sıra rock tarihinin kilometre taşı olan şarkılar ve kendi solo albümlerinden de örneklerin yer aldığı bir repartuar ile müzikseverlerin karşısına çıkacaklar. Geçtiğimiz mayıs ayında ilk kez Türkiye’de konser veren ve büyük beğeni toplayan ikili, bu sefer mini bir Türkiye Turnesi yapıyorlar.

İstanbul’a ve şehrin insanlarına hayran kalan ünlü müzisyenler bu sefer programlarında 6 günlük bir boşluk yaratarak daha geniş kitlelerle müziklerini paylaşırken, farklı kültürleri ve yemekleri de tecrübe etmek istiyorlar.

Dave Kilminster – Murray Hockridge Konseri

6 Aralık 2013 – 21:00

Yer: Hayal Kahvesi – Alsancak

Biletler Biletixde

Bilet Fiyatları : 39.50 TL

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Dave Kilminster, Murray Hockridge, izmir konserler, dünyaca ünlü isimlerin izmir konserleri, hayal kahvesi, hayal kahvesi nerededir, hayal kahvesi konserleri, izmir gazi kadınlar sokağı mekanları, izmir eğlence mekanları