Tektekçi Diskotek İle Disko Ateşi Yeniden Alevleniyor!

Yeniliklerine hız kesmeden devam eden Tektekçi ve geçmişin renkli diskotek eğlencesini günümüze taşıyor. Tektekçi İzmir’in üst katında hayata geçen Tektekçi Diskotek’te 23 Ocak Cuma gecesi DJ kabinine oyuncu ve müzisyen Efecan Şenolsun geçiyor!Farklı sunumları ve sürekli yenilik arayışıyla eğlencenin çizgisini değiştiren Tektekçi, bu kez müdavimlerini diskoda ağırlıyor. Ekim ayında Tektekçi İzmir’in üst katında açılan Tektekçi Diskotek yepyeni bir ışık sistemiyle donatıldı ve özel konseptiyle misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Diskotek eğlencesini yeniden alevlendiren, İzmir eğlence hayatına yepyeni bir soluk getiren Tektekçi Diskotek, geçmişten günümüze yerli ve yabancı disko parçalarının çalındığı, renkli ve ilgi çekici atmosferiyle herkesi dans ettiriyor.

23 Ocak gecesinde DJ kabinini Efecan Şenolsun’un şenlendireceği Tektekçi Diskotek, misafirlerini unutulmaz bir eğlenceye davet ediyor. Güneşi Beklerken dizisinin sevilen oyuncularından, İzmirli Efecan Şenolsun, son dönemde yeni grubu konseptsiz. ile dikkatleri üzerine çekti.

Tektekçi, AR-GE laboratuvarında özenle hazırlanan shot’ları, farklı sunumları, kıpır kıpır müzikler ve benzersiz konseptiyle dostlarına eğlenceli anlar vadediyor. Tektekçi Diskotek, geçmişin unutulmaz eğlence trendini günümüze taşıyarak, disko ruhunu Tektekçi eğlencesiyle harmanlıyor.


Tektekçi Hakkında:


Tektekçi, ilk olarak İstanbul eğlence hayatının aktığı, Beyoğlu’nun en eğlenceli mevkii Tomtom Mahallesi’nde, içkinin eğlencesini denemek, 150’nin üzerindeki shot çeşidini tek tek tattırmak için açıldı. Kısa sürede Alaçatı Tektekçi ile yazın da en neşeli mekanı oldu. 2012 yılının Aralık ayında ise hem Ankara, hem de Bebek Tektekçi konuklarını ağırlamaya başladı. 2014 yılının Nisan ayında ise Tektekçi İzmir kapılarını açtı. 2014 yazında ise Tektekçi, Çeşme’de, Ramo Beach, Fly Inn ve Port Alaçatı’da yeni mekanlarını misafirleriyle buluşturdu.

Tektekçi’de Tatlı, Acı, Ekşi, Sert, Tatlı Ekşi, Tatlı Sert, Osmanlı Şerbetleri, Ünsüzler, İkililer, Buz Meyveliler, Biralılar ve Frozen’lar olmak üzere farklı kategorilerde birçok özel tarif bulunuyor. Bu eşsiz lezzetler kimi zaman deney tüpleri, reçel şişeleri, şırıngalar, balonlar, huniler içinde, kimi zaman anneannenizin evinde gördüğünüz likör şişeleri ve bardaklarında, kimi zaman da klasik shot bardaklarıyla tüketilebiliyor.

Eğlence deneyiminin en keyifli halini yansıtan Tektekçi ayrıca, XII. Time Out İstanbul / Efes Pilsen Yeme İçme Ödülleri’nde En İyi Bar ödülünün sahibi oldu.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER tektekçi, tektekçi izmir, tektekçi disko, Efecan Şenolsun, izmir tektekçi, alaçatı tektekçi, tektekçi haberleri, izmir eğlence hayatı, izmirde eğlence, izmir mekan rehberi, izmir gece, izmir mekan haberleri, tektekçi kokteyller, dj performans, izmir dj