Sibel Can,’’Aşk Dolu Anlar Hiç Tükenmesin’’

İzmir'de Sevgililer Günü dolayısıyla konser veren Sibel Can, sevgililer günü rekoruna imza attı. 1630 kişinin izlediği konserde Can, 3 saat boyunca şarkılarını sevgililer için seslendirdi.Ege bölgesinin en büyük salonunda Kaya İzmir Thermal& Convention'da sahne alan Sibel Can'ı 1630 hayranı dinledi. Birbirinden özel ve sevilen şarkılarını hayranları için seslendiren Can, 14 Şubat gecesi için özel tasarım kırmızı dantel işlemeli kıyafeti ile büyük beğeni topladı. Can, dans şovlarıyla da sevenlerinden tam not aldı. Sevgililer Günü'nde İzmir'de olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Can, "Aşk dolu anlar hiç tükenmesin. Aşk’ın alevi herkesi kucaklasın" dedi.

İzmir'de daha sık sahne almak istediğini belirten Sibel Can, Tiamo Tur'un sahibi Fatih Çelik'ten kendisini İzmirlilerle tekrar buluşturması için söz aldı. Sibel Can'dan önce sahne alan Tiamo Band, birbirinden hareketli parçaları çiftler için seslendirdi.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Sibel Can, İzmir Sevgililer Günü, Kaya İzmir Thermal& Convention, Tiamo Tur, Fatih Çelik, Tiamo Band, izmir sevgililer günü, izmir cemiyet hayatı, sibel can şarkıları, sibel can aşk şarkıları, sibel can sevgililer günü