Provocateur Clup 11 Aralık'ta Açılıyor!

Dünyaca ünlü, eğlenceye adını yazdıran Provocateur Club artık İzmir Alsancak’ta eğlence severlerle buluşmaya hazırlanıyor. Bu vazgeçilmez markayı İzmirlilerle buluşturan ve yurtdışında basarılı projelerinden söz ettiren genç iş kadını Dijle Halıcı.Perovacateur Club İzmir ekibi toplam 41 kişiden oluşuyor. 300 kişilik kapasitesiyle hizmet verecek ekibin başinda ünlü işletmecilerden Serkan Sagöz ve Fırat Yalçin bulunuyor. Gecede müziğin ritmini nabza göre yorumlayan ve kaliteli müzik anlayışıyla bilinen dj Timur Renkus. Geceli büyülü hale getirecek gizemli showlar ve dansçılar da açılışta yerlerini alacak. Provacateur’un konsepti başarılı iş kadını ve mekanın sahibi Dijle Halıcı’nin dokunuşu ve Smyrnote firmasinin sahibi ünlü mimar Fırat Turhan ile birlikte dizayn ediliyor.

İc dekorasyon ise Polat Alkan Group tarafindan uygulanıp hayata geçirildi. Eğlence, lüks, feminen dokusunun yanısıra  mekanda rahatlık da ön planda. Her detayı düşünülen, kalite, hizmet odaklı ilerleyip yenilikleri muhteşem enerjisiyle birleştirecek olan Provacateur oldukça iddiali geliyor.

11 Aralık akşamı saat 23:00’te dev kadrosu ve muhteşem showlarıyla kapılarını açacak Provacateur Club İzmir çok yakında farklı günlerde farklı konseptleri barındıracağının sinyallerini verdi. Siz de kendinizi Provacateur’ün büyüsüne kapılmak istiyorsanız lütfen rezervasyon yapırın!

 

Rezervasyon: 0538 295 85 85

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER provocateur, provocateur club, provocateur izmir, provocateur nerede, provocateur izmir telefon, provocateur club nerede, provocateur club izmir, izmir mekanlar, izmir açılışlar, izmir davetler, izmmir etkinlikler