'Oyun Kutusu' Konukları 80'lere Götürdü!

11 yıldır İzmir’de özel tiyatro olarak faliyet gösteren Oyun Kutusu, Roof Garden'da düzenlediği 80'ler temalı gecesiyle konukları geçmişe keyifli bir yolculuğa çıkardı.25 kişiden oluşan ekibiyle, İzmir’de çeşitli mekanlarda tiyatro gösterileri ve partiler gerçekleştiren Oyun Kutusu, Roofgarden'da tiyatronun kurucusu Serdar Saatman yönetimindeki 80’ler partisindeki canlı performansıyla büyük beğeni topladı.

Tiyatro Oyun Kutusu kadrosunda yer alan 11 oyuncunun, 80'lere damgasını vuran Türk ve yabancı sanatçılar ve ünlü isimleri sahneye taşıdığı geceye, 80’lerin unutulmaz şarkıları eşlik etti.

Ahu Tuğba, Banu Alkan, Bergen, Nuri Alço, Tom Cruise, Ajda Pekkan, Abba, Barış Manço, Madonna ve daha pekçok ünlü ismin canlandırıldığı partide, konuklar eğlenceye doydu.

Oyun Kutusu Tiyatro Grubu Kurucusu ve Yönetmeni Serdar Saatman, nostalji rüzgarı yaşatan özel temalı geceleri sürdüreceklerini söyledi.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER oyun kutusu tiyatro grubu, tiyatro grupları, izmirli tiyatro grupları, serdar saatman, roof garden, izmir mekanlar, izmirde nerede ne var, roof garden nerede, izmir oyunlar, izmir tiyatro oyunları