Night Out Shopping After Partisi 13 Aralık'ta Rox'ta

13 Aralık'ta düzenlenecek olan Night Out Shopping after partisinde "ROX CLUB" 'ta Pınar Aylin DJ kabininde...13 Aralık Cuma gecesi düzenlenecek olan İzmir’in en büyük alışveriş partisi “Night out shopping” Eventi sonrasında, yeni yerinde hizmete giren başarılı mekanlarımızdan ROX CLUB’ta İzmir cemiyet hayatının önde gelenlerinin ve Türkiye’de,hepsi birer birer alanında isim yapmış; oyuncu,sanatçı,manken,tiyatrocu gibi başarılı,sürpriz isimlerin katılımıyla “ AFTER PARTY” düzenlenecektir.

Rox Club’taki bu after party de mail ekinde de görselini bulacağınız, yine İzmir’imizin yetiştirdiği başarılı pop sanatçılarımızdan “PINAR AYLİN ve DJ. Cemal Erkaya” kabinde birbirinden güzel müziklerle bir ilke imza atacaklardır.

Bu muhteşem gecede siz de yer almak istiyorsanız. Rox Club'ta yerinizi ayırtın... 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER rox club, izmir kulüpler, izmir gece hayatı, Night Out Shopping, Night Out Shopping 2013, Night Out Shopping hakkında, rox kulüp nerede, izmir gece mekanları, izmir eğlence hayatı, Night Out Shopping after pati, rox parti, pınar aylin, dj cemal erkaya, pınar aylin konserler, pınar aylin hakkında