Modanın Kalbi Optimum'da Atıyor!

İzmir’in en çok ziyaret edilen alışveriş ve yaşam merkezi Optimum Outlet, gerçekleştirdiği moda şovuyla daha da renklendi. Pazar günü gösterişli bir organizasyona ev sahipliği yapan Optimum Outlet’te podyuma 2013 Miss - Mr Model of Turkey finalistleri çıktı.Birbirinden seçkin markaların Sonbahar- Kış koleksiyonlarının sergilendiği defilede; binlerce marka ve yüzlerce mağaza ile hizmet veren Optimum Outlet’in modanın da kalbi olduğu bir kez daha gözler önüne serildi.

Binlerce ziyaretçinin izlediği defilede Miss & Mr. Model of Turkey yarışmasının finalistleri, 2013-2014 Sonbahar-Kış koleksiyonlarını sergiledi. Optimum Outlet’in önde gelen markaları arasında yer alan Mango, Spazio, Oxxo, Avva, Mudo, Beymen Business, Lcwaikiki gibi mağazaların başarılı tasarımları, defileyi izleyenleri büyüledi.

İzmir Optimum Outlet’teki organizasyon, İzmir’in başarılı ajanslarından Rönesans Model Ajans’ın katkılarıyla gerçekleştirdi. Stylingi İpek Örük, koreografisi Akif Örük tarafından yapılan defile, cemiyet hayatının renkli simaları, moda severler ve basının geniş katılımına sahne oldu. Defile sonrasında açıklama yapan Optimum yetkilileri, Outlet konseptinin trend ve stil sahibi olmaya engel teşkil etmediğini belirterek, “Moda adına ne varsa hepsi Optimum’da, üstelik her gün indirim avantajıyla…” şeklinde konuştu.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER optimum outlet, 2013 Miss - Mr Model of Turkey finalistleri, 2013 Miss - Mr Model of Turkey, optimum hakkında, optimum nerede, optimum mağazası, gaziemir optimum, izmir optimum, ipek örük, akif örük, moda dünyası, izmir defileler, izmir moda dünyası