Manchester: Top 5 Gece Kulübü

İngiltere'nin en canlı gece hayatlarından birine sahip olan Manchester'da en revaçtaki 5 gece kulübüne bir göz atalım. 

 

1. The Deaf Institute

Manchester Metropolitan ve Manchester Üniveritesi arasında kalan Oxford Road'da yer alan 3 bölmeli bu gece kulübü en büyük kubbe şeklindeki odasında muthteşem akustiğin yanı sıra dünyanın en büyük club içi disko topunu bulunduruyor.

Hayranlarına DJ gecelerinden grup performanslarına kadar canlı müzik keyfi sunan The Deaf Institute, yapmış olduğu normal club geceleriylede sizi sabahın ilk ışıklarına kadar dans ettiriyor.

 

 

2.  FAC251 - Factory 

Eski Factory Records'un iş merkezinde açılan FAC251 - Factory 3 katlı club binası ile gece hayatını bambaşka bir seviyeye yükseltiyor.

Her katta farklı müzik türleriyle her kesimden müzik severlere hitap eden bu gece kulübü haftanın belirli günlerinde yapmış olduğu ucuz geceler ile özellikle üniversite öğrencilerinin ilk tercihi. 

 

 

3. Mint Lounge

Manchester'ın en işlek bölgelerinden biri olan Northern Quarter'ın kalbinde yer alan Mint Lounge misafirlerine klasik gece kulübü hayatından daha fazlasını sunuyor.

Manchester'ın en köklü gecesi olan Funkedemia'nın yanı sıra Digital Disco gecesi ile kaçırılmaması gereken bir tecrübe.

 

 

4. Baa Bar

Baa Bar Manchester'da Deansgate Locks ve Fallowfield olmak üzere iki şubesi bulunan tek gece kulübü olma özelliği taşıyor. Her iki şubesinde de kapıdan içeriye ilk adımınızı attıınızda sizi rengarenk kokteyiller ve shotlar karşılıyor. Hatta okadar ki 'bilim' kategorisi altındaki içki ve shotları labaratuvar şişeleri içerisinde sizlere sunuluyor. 

Bütün bunlar sizlere antisosyal kesimin orada takıldığını zannetirmesin çünkü Baa Bar Manchester'ın en çok tercih edilen gece kulüleri arasında uzun süredir yerini koruyor. Bu kulübe giderken sizlerden tek istenen şık giyinmeniz.

 

 

5. G.A.Y. 

Kuzey İngiltere'nin en meşhur homoseksüel kulübü olan G.A.Y. Manchester'ın en ilginç ve canlı gecelerine ev sahipliği yaptığı bir gerçek.

Bir çok homoseksüel sever gece kulüplerinin bulunduğu Canal Street'de bulunan bu kulübe girmek isterseniz heteroseksüel tavırlarınız ve hareketleriniz size pek yardımcı olmayacaktır.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER manchester, ingiltere, gece kulüpleri, eğlence, club, parti