Maksim İzmir’de Selami Şahin Rüzgarı Esti

Türkiye’de gazino kültürünün oluşmasını sağlayan eğlence mekanlarının mihenk taşları arasında yer alan Maksim Gazinosu İzmir Alsancak’ta İzmir Maksim Gazino olarak açıldı.İlk olarak 1960 yılında İstanbul’da açılan Maksim Gazinosu 30 yıllık serüvende birbirinden ünlü sanatçılarla İstanbul gecelerine yön verdi.Aradan geçen bunca zamana ragmen halk arenası arasında efsanesini koruyan Maksim Gazinosu yeniden hayat buldu.

İzmir Alsancak'ta 1000 kişi kapasitesiyle gece hayatına start veren İzmir Maksim Gazinosu Türk müziğinin efsane ismi Selami Şahin’i ağırladı. Ünlü sanatçıyla sahne öncesi kuliste hoş bir sohbetin ardından oğulları Lider ve Emirhan ile birlikte ilk kez görüntüledik.

Ünlü sanatçıya hem sahnede vokalde eşlik eden hemde sahne arkasında asistanlığını ve menejerliğini üstlenen oğulları Lider Şahin ve Emirhan, babalarıyla iftar ettiklerini ve kendilerine her zaman örnek aldıklarını söyledi. Geç saatlerde Sedat Yüce’nin sahnesinin ardından İzmirli hayranlarıyla buluşan Selami Şahin, kendisini dinlemeye gelenlere unutulmaz bir gece yaşattı.  

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İzmir Alsancak, İzmir Maksim Gazinosu, Selami Şahin, İzmir Gece Hayatı, Sedat Yüce, Maksim Gazinosu