Lezzetin ve Nağmelerin Buluşması 'Vesta Fasıllı Nağme Restoran'

İzmir’in 33 yıllık meşhur köftecisi Turgay Bademli ve 33 yıldır İzmir sahnelerinde yer alan Kerim Kaşka kader ortaklıklarının buluşturması ile Alsancak limanında lezzeti ve en güzel nağmeleri bir araya getirerek “Vesta Fasıllı Nağme Restaurant”ın ev sahipliğini yapıyorlar.Damakları şenlendiren tadları ve kulakların pasını silen neşeli nağmeleri bir arada buluşturan, Vesta Fasıllı Nağme Restaurant’ta Kerim Kaşka nağmelere dokundurduğu güzel sesini, Cız Bız Turgay Usta ise 33 yılın tecrübesini taşıyan ellerinin lezzetini fasıl severlerin beğenisine sundular.

Retaurant projesi, sanat camiasından arkadaşlarının Kerim Kaşka’ya “Artık seni kendi sahnende görmek istiyoruz” şeklindeki ısrarları üzerine hız kazanarak Turgay Usta ortaklığında hayata geçti.

Restaurant’ın turizm tecrübeli müdürü Uğurcan Kurt, uzun yıllar görev aldığı Bodrum ve Antalya yörelerinden sonra Turgay Bademli ve Kerim Kaşka’nın Vesta Fasıllı Nağme Restaurantında görev alarak Nağme misafirlerine kaliteli, samimi bir hizmet sunuyor.
Damaklar da iz bırakacak lezzeti ve hoş nağmelerin eşliğinde misafirlerine sunan Vesta Fasıllı Nağme Restaurant ayrıca özenle tasarlanmış 80 kişilik VIP toplantı salonu, 180 kişilik düğün, nişan, eğlence salonu ile İzmirliler’in mutlu anlarında yanlarında olmayı ihtimal etmiyor.
Vesta Fasıllı Nağme Restaurant et ağırlıklı Alakart hizmetiyle damaklarına tat bırakmak, kulaklarının pasını silecek nağmeler sunmak için misafirlerini bekliyor.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER vesta restoran, izmir fasıl mekanları, izmir fasıl eğlencesi, izmir geceleri, izmirde fasıla gidilecek yerler, en ünlü fasıl mekanları, vesta fasıl, Uğurcan Kurt, Turgay Bademli, Kerim Kaşka