Levent Marina Cece Bar Yenilenen Yüzüyle Açıldı

Levent Marina Cece, ikinci sezonunda yeni VIP konsepti ile İzmir gece hayatına damgasını vurmaya hazır.Çeşme’nin en renkli gecelerine imzasını atan Cece Bar, İnciraltı Levent Marina şubesinde İzmirliler’i VIP hizmetiyle buluşturuyor.

Levent Marina Cece VIP’nin yenilenen şık dekoru ve konseptiyle İzmir’de VIP eğlence anlayışının öncüsü olduğunu belirten İşletme sahibi İbrahim Özdemir, “600 kişi kapasiteli mekanımız, haftanın 7 günü ünlü şeflerin denetiminde hazırlanan çok özel yemekleri ve eğlence anlayışıyla üst düzey bir konforu sunuyor. Bu sezon açılışımızı Berkay’la gerçekleştirdik. Kısa bir süre sonra Serdar Ortaç, Demet Akalın, Kenan Doğulu gibi birçok ünlü ismi ağırlayacağız” dedi. Uzun yıllardan bu yana adı Çeşme ile özdeşleşen Cece’nin, çok farklı bir konseptle İzmir’de daha üst noktalara taşınacağının altını çizen Özdemir, “İzmirliler herşeyin en iyisini, en güzelini hak ediyor. Onlara alışılmışın dışında çizgi üstü bir anlayışı sunmanın heyecanını taşıyoruz. Birbirinden ünlü sanatçıların da program yapacağı Levent Marina Cece VIP, seçkin eğlence anlayışıyla seçkin konuklarını bekliyor” şeklinde konuştu. 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Levent Marina Cece, Cece Bar, İnciraltı Levent Marina, Serdar Ortaç, Demet Akalın, Kenan Doğulu, İbrahim Özdemir, İzmir Mekanlar, İzmir Gece Hayatı, İzmir Gece Kulüpleri