Kuşadası Jade Beach Club'tan Muhteşem Açılış!

Faaliyete geçtiği yıldan itibaren Kuşadası’nın gözde eğlence ve tatil merkezlerinden biri haline gelen Jade Beach Club, bu sene 10. kez kapılarını açtı. İşletme sahibi Tibet Özer’in öncülüğünde 10 yıldır en iyilere imza atan başarılı eğlence merkezi, renkli gecelerine yeniden başladı.Ateş gösterileri ve birbirinden güzel yabancı dansçıların performanslarıyla yaza “merhaba” diyen mekan, ilk gecesinde yaklaşık bin 500 kişiyi ağırladı. Kuşadası’nda “gündüz güneşin, gece eğlencenin parladığı mekan” olarak bilinen Jade için Trio Mimarlık’ın sahipleri mimarlar Mehlika Mihoğlu ve Selin Ok tarafından 10. yıla özel olarak muhteşem bir dekorasyon hazırlandı.

Baştan aşağı yenilenen tasarımıyla dikkat çeken ve konuklardan bu yönde olumlu eleştiriler alan eğlence merkezi, geç saatlere kadar en hareketli parçaları birbiri ardına sıraladı. Haftanın 7 günü gece ve gündüz hizmet verecek olan Jade Beach Club, çarşamba, cuma ve cumartesi geceleri seksi dansçılar eşliğinde unutulmaz saatlere evsahipliği yapacak. Dekorasyonun yanı sıra gösteri ekibini de baştan aşağı değiştiren popüler işletme, tamamı yabancı 15 yeni dansçısıyla birlikte sıcak yaz gecelerine damgasını vuracak. 10 yıldır hem yerli hem de yabancı turistleri ağırlayan Jade Beach Club, yaz boyunca Smirnoff sponsorluğunda pek çok konsere de ev sahipliği yapacak.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER jade beach club, jace beach, izmir gece clubleri, izmir club, kuşadası jade, kuşadası clublar, jade açılış, izmir jade açılış, tibet özer, seda ocakoğlu