Kuaförlere Motivasyon Gecesi

Profesyonel kuaför ekipmanları konusunda 25 yıldır faaliyet gösteren ve aynı zamanda dünyaca ünlü saç bakım-boya firması Artego’nun Türkiye Distribütörü olan Ege Bella, Türkiye genelinde birlikte çalıştığı kuaförlere ve iş ortaklarına Kuşadası Sürmeli Otel’de “Motivasyon Partisi” düzenledi.İzmir’de faaliyet gösteren İstanbul merkezli Ajans Fox Grup tarafından organize edilen etkinlik kapsamında gün içerisinde yeni ürünlerin tanıtım semineri, kuaförlerin mankenler eşliğinde saç gösterileri ve İzmir’in köklü kuaförlerinden Nizam Özmen ile söyleşi gerçekleştirildi.

Motivasyon partisi kapsamında akşam saatlerinde müzikli program gerçekleştirildi. “O Ses Türkiye” yarışmacılarından Güven Yüreyi’nin sahne aldığı eğlence dolu gecede aynı zamanda firmanın ortaklarından Taner Acı’nın eşi Melek Hanım için sürpriz yaşgünü kutlaması da yapıldı. Misafirlerin doyasıya eğlendiği gecenin kapanış partisinde, perküsyon ustası Serhat Gönüllü ve Dj Gökhan Ata temposu yüksek dakikalara imza attı.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Profesyonel kuaför ekipmanları, Artego, Ege Bella, Kuşadası Sürmeli Otel, Motivasyon Partisi, İzmir kuaförler, Ajans Fox Grup, Nizam Özmen, Güven Yüreyi, Serhat Gönüllü, Dj Gökhan Ata, izmir etkinlikleri, izmir gece hayatı