İzmir’den Kiboş Geçti

Kendine has güçlü yorumuyla dikkatleri üzerine çeken müziğin kraliçesi Kibariye, Kaya İzmir Thermal& Convention’da verdiği konserde sevenlerinin gönlünü bir kez daha fethetti.Mavi renk sahne kıyafeti sevenlerinin karşısına çıkan Kibariye, ‘Uzun yıllardan sonra İzmir’de ilk kez sahne alıyorum. Memleketimi çok özlemişim’dedi. Kendisini dinlemeye gelenlere İbrahim Tatlıses’in sağlık durumunun iyiye gittiğinin müjdesini veren sanatçı,’İbrahim Tatlıses için dua edin biran önce aramıza katılsın. Sonrada bana dua edin sesime hiç zarar gelmesin. Sesim olmazsa ben ekmek yiyemem’ diyerek İzmirlilerden dua istedi.

2 buçuk saat boyunca soluksuzca konserine devam eden Kibariye,’Topuklu ayakkabıları hiç sevmiyorum. Ayaklarım çok yoruldu, şişti’ dedikten sonra ayakkabılarını çıkarttı ve konserine yalın ayak devam etti. Gece boyunca şarkılarını sevenleri için seslendiren Kibariye, Aşkın Tuna’ya ait ‘Gülü Soldurmam’ adlı parçayı istek üzerine 3 kez okudu.

Tiamo Tur’un düzenlediği konseri yaklaşık 800 kişi izledi. Kibariye’den önce sahne alan Tepecik Senfoni seslendirdikleri şarkılarla en az Kibariye kadar beğeni topladı.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Kibariye, Kaya İzmir Thermal& Convention, Aşkın Tuna, Gülü Soldurmam, Tiamo Tur, Tepecik Senfoni orkestrası, izmir konser, izmir etkinlik, kibariye sahne