İzmir'de Anlamlı Gece

İzmir’de Lösemeli çocuklar için düzenlenen gecede sahne alan Cumhur Kaplan, mekana gelenlerini coşturdu.İzmir’de bir mekanda çıkan kentin sevilen sanatçısı Cumhur düzenlediği CMS takım kuaförler gecesinde kendisini izlemeye ve dinlemeye gelenleri coşturdu. Sevenlerinin yoğun ilgi gösterdiği gecede söylediği şarkılarla kendilerini izlemeye gelenleri mest etti.Mekana gelen sanatçılarla aynı anda tempo tutarak saatlerce müşterileri eğlendiren Kaplan geniş repertuarlarıyla da sevenlerini hayran bıraktı.

Düzenlenen özel gecede toplanan paraların Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanes'inde tedavi gören Lösemeli çocuklara İzmir'de hayatını lösemili çocuklara adayan Sıla Çelikte makbuz karşılığında teslim edildiği belirtildi.öte yandan geceye katılan İzmir Kuaförler odası başkanı Hüseyin Ulaş böyle güzel ve anlamlı bir gece düzenleyen başarılı sanatçı Cumhur Kaplan dostumu tebrik ediyorum dedi.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Cumhur Kaplan, lösemeli çocuklar için eğlence, löseme, lösev, hüseyin ulaş, tepecik araştırma hastanesi, sıla çelik, cms kuaför, lösev ne demektir, izmir lösev, izmirdeki lösev gecesi