İbiza 2014: Top 5 Gece Kulübü

Bu yaz Beyaz ada'ya tatile gidiyor ancak hangi gece kulüplerini es geçmemeniz gerektiğini bilmiyor musunuz? İşte size olmazsa olmaz olan ilk 5 kulüp.Ushuaia Ibiza

2011’de açılan Ushuaia 2014’te ev sahipliği yaptığı dünyaca ünlü isimler sebebi ile şimdiden Playa d’en Bossa’nın en gözde kulübu olmayı başardı.

Gece kulübü olmasının yanı sıra aynı zamanda hotel olarakta iş yapan Ushuaia konuklarına hayatları boyunca unutulamayacak bir tatilin garantisini veriyor.

Bu kulüp ne kadar gece kulübü olarak geçsede açılış saatlari öğleden sonra 3 ila 5 arasında olup gece yarısı kapanmaktadır. Bu süre içerisinde sunmuş olduğu en büyük ayrıcalıklardan bir tanesi kulübün Hardwell, Armin Van Buuren ve Avicii gibi dünyaca ünlü DJ’leri sıkça ağırlamasıdır. Eğer sizde dünyaca ünlü DJ'ler ile bir gece geçirmek istiyorsanız burası kesinlikle sizin için bir cennet.

 

Pacha

İbiza’nın en eski gece kulübü olan Pacha açıldığı 1973 senesinden beri İbiza denilince ilk akla gelen yerlerden birisidir.

Yapmış olduğu F*** Me I’m Famous, Pure Patcha, Flower Power, INSANE ve son yıllarda en çok tutulan Wisdom of The Glove partileri ile İbiza severleri eğlencenin doruk noktasına ulaştırarak tüm parti severlerin kalbine taht kurmayı başardı.

 

Privilege

 

1993 yılından bu yana hangar büyüklüğüyle dikkat çeken ve sadece İbiza’nın değil dünyanın en büyük gece kulübü olan Privilege bu güne dek yaşamış olduğunuz gece kulübü tecrübelerini yakıp yıkıp tarihe gömüyor.

Privilege tam ortasında bulunan muhteşem havuzunun dışında dillerden düşmeyen parti geceleri A State Of Trance, Supermartxe  ve El Row  ile müşterilerine bambaşka bir tecrübenin kapılarını aralıyor.  

 

Amnesia

İbiza’nın olmazsa olmazlarından olan Amnesia açıldığından bu yana unutulamayacak partilere ev sahipliği yapıyor.

Amnesia İbiza’ya en iyi Techno, Trance, House ve Dubstep müzik türlerini getiren gece kulübü olarak biliniyor. Gece olunca tüm diğer kulüplerde olduğu gibi bu kulübünde ana odası iğne atsan yere düşmeyecek kadar dolu oluyor ve meraklılarını muhteşem bir atmosferin parçası yapıyor.

Meşhur köpük partileri ile akıllarda yer eden Amnesia aynı zamanda Caccoon, Cream ve Music On geceleriyle eğlencenin ve eğlenenlerin durak noktası haline geliyor.

 

Sankeys

İngiltere’nin popüler gece kulüplerinden olan Sankeys, 2011’in yazında İbiza şubesi ile kapılarını tatil ve müzik tutkunlarına açtı.

Playa D’en Bossa’da 3 odadan oluşan 1500 kişilik kulübü ile kısa süre içerisinde en gözde mekanlardan birisi haline gelmeyi başaran kulüp, parti severlerin gözde mekanı oldu.

Viva Warriors ve Tribal Sessions geceleriyle İbiza çılgınlarını ayarlayan Sankeys VOID ses sistemiyle misafirlerine bambaska bir akım içerisine sokuyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER ibiza, tatil, gece kulübü, parti, eğlence, müzik