Hakan Doğanay 19 Aralık'ta Vecihi'de!

Hakan Doğanay uzun yıllardır uzak durduğu bar çalışmalarına önümüzdeki sene sahnede 20.yılını kutlama şerefine start veriyor. 19 Aralık Perşembe akşamı Vecihi'de İzmirlilerle..İzmirli sanatçı Hakan Doğanay televizyon programcılığının ve sunuculuğun yanısıra geçtiğimiz sene gerçekleştirdiği "Bakkal Şarkılar" projesi ile konser turnesine de devam ediyor.

2014 yılında sahnede 20.yılını dolduracağını ifade eden Doğanay, "20.yıl benim için büyük önem taşıyor.Bu özel yılda yeni bir albüm ve yeni bir televizyon projesi gerçekleştireceğim. Albümün şarkılarının büyük bölümü hazır.Televizyon programımızın da demolarını çektik.Festival konserlerimizin dışında sevenlerimle de daha fazla bir araya gelmek için bugüne dek kabul etmediğimiz gece çalışmalarına ve bar konserlerine de başlayacağız. Vecihi Bar'daki ilk konserimiz aslında 2014'te yapacağımız çalışmaların bir nevi lansmanı gibi olacak.Yeni albümden hiç duyulmamış şarkılara da bu konserde yer vereceğim."Biz Bize" adını verdiğim bu gecede tüm İzmirlileri , hemşehrilerimi bekliyorum.Çok eğlenceli bir gece olacak.Gecenin başında DJ Sergee 70'li 80'li yılların unutulmaz şarkıları ile izleyicileri ısındıracak.Ardından herkesin eşlik edeceği özel bir konser repertuarı ile sevenlerimizle buluşacağız.Eğlenceyi garanti ediyorum" dedi.

En son Serdar Ortaç ile birlikte Manisa Cumhuriyet Meydanı'nda olaylı bir konser yaşadıklarını ve çok üzüldüğünü ifade eden Doğanay yılbaşı gecesi Ankara'da büyük bir otelde sahne alacağını ve iki ayrı salonda konser vereceğini açıkladı.19 Aralık Perşembe akşamı Vecihi Bar'da gerçekleştirilecek olan konserin bilet fiyatları ise bir yerli içki dahil olmak üzere 25 TL.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER izmir gece mekanları, izmir vecihi, vecihi bar, gazi kadınlar sokağı, vecihi bar nerede, hakan doğanay, hakan doğanay kimdir, hakan doğanay konserleri, vecihi bar konserleri, 19 aralıkta izmirde ne var, aralık ayı izmir etkinlikleri