Hakan Altun Maksim Gazinosu'nda

İzmir'e birbirinden ünlü sanatçıları getirip dineyicileriyle buluşturan İzmir Maksim Gazinosu şimdi de uzun zamandır İzmir'e gelmeyen Hakan Altun'u sevenleriyle bir araya getiriyor.2014 yılının İzmir'deki son konserini verecek olan Hakan Altun, 29 Kasım Cumartesi gecesi İzmir Maksim Gazinosu’nda sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Bir yıldır İzmir’de sahne almayan Fantezi müziğin sevilen ismi Hakan Altun,’’ İzmirlilerle uzun zamandır bir araya gelmemiştim. Konser programımızın Maksim gazinosunda olması benim için oldukça heyecan verici. Eski gazino kültürünü izleyiciye yaşatacak olmak güzel’ dedi.

29 Kasım Cumartesi akşamı gerçekleşecek geceye katılacak olan Hakan Altun severler, sevilen sanatçı Bora Narin ve Koray Hepenson’un sahne alacağı mini konserin ardından Maksim Show ekibinin muhteşem dans gösterilerini de izleme fırsatı bulacak.

Türkiye’de gazino kültürünün oluşmasını sağlayan eğlence mekanlarının mihenk taşları arasında yer alan Maksim Gazinosu İzmir Alsancak’ta “İzmir Maksim Gazino” olarak açıldı. İlk olarak 1960 yılında İstanbul’da açılan Maksim Gazinosu 30 yıllık serüvende birbirinden ünlü sanatçılarla İstanbul gecelerine yön verdi. Açıldığı dönemden itibaren Bediha Aksoy, Muazzez Abacı, İbrahim Tatlıses, Sibel Can ve Bülent Ersoy gibi birçok değerli ast solistler Maksim Gazinosu’nda sahne aldı. Aradan geçen bunca zamana rağmen halk arenası arasında efsanesini koruyan Maksim Gazinosu yeniden hayat buldu. İzmir Alsancak’ta yeni sezona 03.10.2014 Ekim’den itibaren hizmete 1000 kişilik kapasitesiyle start veren İzmir Maksim Gazinosu eskiden olduğu gibi yine döneminin en iyi sanatçılarına sahne vermeye devam diyor. İzmir Maksim Gazino’su açılışını; Coşkun Sabah’ın sahne aldığı gecede yeni sezona soft bir açılışla merhaba dedi. 24 Ekimde SELAMİ ŞAHİN’i ağırlayan İzmir Maksim Gazino’su 29 Kasım da Hakan Altun ile yeni heyecanlar sunmaya devam edecek. Kış sezonunun en iddialı mekanı olan İzmir Maksim Gazino’su zengin menüsü güler yüzlü personeli ve eğlence garantili sahne sanatçılarıyla eski Maksim Gazinosu konseptiyle İzmirlileri hem nostaljiye hem de doyasıya eğlence bekliyor.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Hakan Altun, Maksim Gazinosu, İzmir Gece Hayatı, İzmir Konserler, İzmir Mekanlar, İzmir Gece Kulüpleri, Bora Narin, Koray Hepenson, Maksim Show, İzmir Maksim Gazinosu, İzmir Alsancak Maksim Gazinosu