Gülşen 29 Ekim'de İzmir'de!

Türk Pop müziğinin sevilen isimlerinden Gülşen, Bayraklı’da hayranlarıyla buluşacak.Gülşen, 29 Mayıs 1976'da Ordu'da dünyaya geldi. Bir ağabeyi ve bir de ablası bulunan sanatçının tam adı Gülşen Bayraktar'dır. 5-6 yaşlarından iken müziğe olan ilgisi ve yeteneği keşfedildi. İlk bestesini yaptığında henüz 16 yaşındaydı. Şehremini Lisesi'ni bitirdikten sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Bölümü'ne girdi. Konservatuvarla eş zamanlı olarak İstanbul'da kulüplerde sahne alıyordu.

Sahne aldığı bir akşam Serap ve Özkan Turgay tarafından beğenildi ve albüm teklifi aldı. Böylece 1996 yılında ilk albümü "Be Adam", Raks Müzik'ten piyasaya çıktı. Gülşen bu albümle iyi bir çıkış yakalamıştı. Müziğe 3 yıl ara verdikten sonra 1999 yılında "Erkeksen" adlı albümünü yayınladı. Ardından 2002 yılında yayınlan "Şimdi" isimli albümü beklenen ilgiyi göremedi.
Gülşen'in hızla yükselişi 2004 yılında çıkardığı "Of.. Of.." adlı albümle oldu. Yeni bir imaja bürünen Gülşen, kısa sürede piyasanın aranan sanatçılarından biri haline geldi.

Özel yaşamında çalkantılı dönemler ilk kez bu dönem başladı. 2006 yılında çıkartığı "Yurtta Aşk, Cihanda Aşk" adlı albümle ismini sağlam bir yere oturtturan sanatçı, birçok ünlü isimle yaşadığı çalkantılı ilişkileri ile gündemden düşmedi. Bu albümün hemen ardından piyasaya sürülen "Gülşen Ama Bir Farkla" adlı albümü beklenen ilgiyi görmemiş olsa da sanatçı, 2007'de Mucize, 2009'da Önsöz, 2011'de Sözde Ayrılık ve 2013'te de Beni Durdursan Mı? albümleriyle zirveye tırmanarak, popüler dünyanın aranılan isimlerinden olmayı başardı...  

 

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında hayranlarıyla buluşacak olan Gülşen, son albümünün yıla damgasına vuran ve en güzel eski şarkılarıyla herkesi coşturacak.

Gülşen Konseri

29 Ekim 2013 – 21:15

Yer: Bayraklı Turgut Özal Rekreasyon Alanı

Konser Ücretsizdir.

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER 29 ekim konserleri, izmri 29 ekim konserleri, izmir konserleri, gülşen konserleri, gülşen izmir konserleri, izmir 2013 etkinlikleri, gülşen ekim konserleri, gülşen konser programı, gülşen kimdir, Serap ve Özkan Turgay kimdir, gülşen bayraktar, gülşen hakkında, gülşenin hayatı, gülşen otobiyografi, gülşen albüm listesi, gülşen tüm aalbümler